Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mely aici :P

#1
Salutare tuturor, sunt Carmen. Nu mi-am mai facut eu o prezentare pana acum, ci " prietena mea buna ARtist/Sibel, cum naiba* care, ca sa zic asa, mi-a fraudat contul. Ce sa-i faci? 106
Am 18 ani si sigur, nu m-ati mai vazut pe aici. Imi plac jocurile pe Pc, gen sims, si altele.
Animeuri: kuroshitsuji, cateva episoade din naruto, dar nu sunt obsedata, doamne.., si kaleido star imi place, chiar daca este pentru copii si death note (il ador pe L )
Imi place genul Yuri si Yaoi, dar in special yuri. Ascult k-pop, k-rock, imi place si rock-ul, dar nu sunt rockerita, sau ceva de genul, ascult mai tot tipul de muzica, sigur, fara manele si indraita muzica populara ( bleah ) .
Pana acum nu am mai navigat pe un site anime, in lb. romana, pur si simplu, nu stiam, pana in 2009 de acest site. Sincera sa fiu, prima oara, cand am intrat, am crezut ca e un site copilaresc, asa ca tupa postul meu la desen, desigur ca am plecat, pentru ca nu prea imi placea site-ul. Abea apoi am ccercetat.. si eu, cum nu cercetez niciodata nimic, site-ul, si am vazut ca are chiar tot ce ma intereseaza. Manga, iubesc sa citesc, si hei, cn nu iubeste? Zau, ca nu prea le am cu descrierile, si de aceea, imi cer scuze daca va plictisesc.
39 filme.. imi plac filmle de comedie, actiune, mai putin cele horror, si chiar si desenele animate. : ) Ador mascota AZup : ) is so little and sweet! Il ador, ce mias dori un animalut de plus, ca el : )).
La Niji, am fost, dar nu am stat decat sa arunc o privire. Nu am facut cunostinta cu nimeni, si nimeni nu a facut cunostinta cu mine 21 stiu doar ca era multa lume, si am vazut standul AZup, si l-am vazut pe asa zisul Alin, care tine hartia cu ID-ul lui. Erau multi. Posterul, facut, cu Zuppy, era extra..extra tare. Zau ca nu ma pricep la desen asa bine, si cand am vazut desenul, m-am intrebat, cine la facut? : - ? Chiar, asa cine l-a facut?

Cate o data sunt o fire glumeata.. dar mai am si iesirile mele. Maine am teza la romana. Apropo, de scoala. O urasc. Nu o iubesc deloc. Am note acceptabile. Am luat un 7 in teza la mate * rusine mie*. Dar, asta este. imi place engelza, romana , desenul si mai sunt cateva materii, care imi sunt dragi.
Ce m-a fascinat aici, este faptul, ca aveti un regulament..foarte mare, deci, eu una nu am mai vazut site-auri anime, cu un asa, regulament bun. Am citit tot Forum, deci pot spune ca "nu sunt bata la a stii unde ma aflu : ))"

Cam atat cu mine. Sunt foarte incantata, ca ma aflu aici, si ce, domle' am venit, normal, pentru am face prieteni, pentru a comunica si citi manga. Chiar iubesc asta.

Sa traiasca comunitatile Anime 4
Descriere, lunga.. da da.. stiu.. ; )
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Mely aici :P - de Ana - 13-12-2010, 08:04 PM
RE: Mely aici :P - de Zuza. - 13-12-2010, 09:07 PM
RE: Mely aici :P - de Ana - 15-12-2010, 01:09 PM
RE: Mely aici :P - de Aerith - 15-12-2010, 06:17 PM
RE: Mely aici :P - de Dufresne - 18-12-2010, 02:02 PM
RE: Mely aici :P - de Ana - 18-12-2010, 03:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.280 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)