Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SuG

#3
Nu sunt multe commenturi dar hai sa vin si eu cu unul .

Nu am un membru preferat . . . bine . . . poate mint putin . Mi se pare o sumpete de baiat Takeru . E atat de sexy si hot .
Cand ascultam trupa ma simteam in alta lume . Ma binedispunea si ma facea mult mai hiperactiva decat sunt eu de obicei . Nu am ascultat multe melodii de la ei din cauza ca am aflat mai pe la sfarsit cand m - am lasat de J - rock . Dar I Love Scream Party a fost melodia care chiar ma facea sa zambesc pana la urechi . Chiar merita sa fie vorbiti [ de bine ] si pe acest forum . Mi se pare o formatie de succes . Toti membri sunt foarte draguti si par foarte imaturi . Stilul lor este . . . unic ? Parerea mea . Chiar daca eu sunt cu genul ghotic ador stilul lor colorat si parca te indeamna sa te lasi cumprisa in jocul divin al versurilor cantate de asa voci minunate .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: SuG - de × azu.kiid × - 20-07-2010, 02:04 PM
RE: SuG - de yaoi maniac - 06-11-2010, 10:25 AM
RE: SuG - de Tenshi. - 16-11-2010, 01:23 AM
RE: SuG - de sarayslain - 08-12-2010, 07:44 PM
RE: SuG - de *ILY Yaoi Maniac* - 31-12-2010, 06:48 PM
RE: SuG - de Alya - 02-02-2011, 08:16 PM
RE: SuG - de Wolves - 21-04-2011, 02:28 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)