Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mortemia

#6
da, e adevarat ce spui tu. melodia e "masterpice", si trupa the beatles la fel, ii admir, dar nu pot compara doua genuri diferite de muzica. bine, in cazul nostru nu sunt asa diferite, dar nici foarte asemanatoare. sincera sa fiu, seamana cu alte melodii pe care le-am ascultat. acum nu stiu daca te referi la metal in general sau doar la gothic metal. oricum, nu cred ca ai ascultat trupele care trebuie ca sa-ti dai seama cat de mult seamana cu the beatles. asta e un exemplu, poate nu cel mai bun, dar cu siguranta este, si inca mi se pare mai buna. nu e gothic metal, dar si de acolo ai putea asculta. ma rog, eu nu am vrut sa spun ca the beatles nu sunt buni, dar exista multi cantareti de care tu nu stii si care s-ar putea sa fie mai buni, nu poti spune ca "Melodia este printre cele mai bune piese scrise vreodată" daca nu cunosti toate melodiile. eu cred ca stii foarte multe despre muzica, dar, cum am mai zis, nu cred ca ai ascultata melodiile care trebuie. poti asculta Tristania, de exemplu.
asta daca ai rabdare s-o asculti poate iti mai indrepti parerea.
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]



Răspunsuri în acest subiect
Mortemia - de Luka - 19-10-2010, 10:53 PM
RE: Mortemia - de Horia K - 20-10-2010, 02:45 PM
RE: Mortemia - de Horia K - 20-10-2010, 03:26 PM
RE: Mortemia - de Luka - 20-10-2010, 03:43 PM
RE: Mortemia - de Horia K - 20-10-2010, 04:01 PM
RE: Mortemia - de Luka - 20-10-2010, 06:28 PM
RE: Mortemia - de Unia - 30-10-2010, 10:06 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)