Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si chin

#12
Salut...multumim de comentarii si ne bucuram ca v-a placut,asha ca pun azi continuarea:*:*:*Lectura placuta!


Capitolul 5


-Dracia dracului,de ce trebuia Karin sa plece?Ajungand in fata usii,aceasta vazu tenesi lui Ino.
-Sper sa fie doar o greseala,zise ea,insa ,cand intra si-l vazu pe Sasuke dormind cu Ino,vazu negru in fata ochilor.Parca un cutit ii era infipt in inima.Pe obraji lacrimile ii curgeau una dupa alta.Sasuke care se trezi,o vazu pe Sakura plangand.Dupa ce o vazu pe Ino,isi dadu seama ce facuse si de ce plangea Sakura.Sakura lasa tava pe masa si fugi in casa.Sasuke se imbraca si fugi dupa ea.Ajungand in camera,Sakura se incuie si incepu sa isi stearga lacrimile.Sasuke ajungand si el,incerca sa intre in camera dar observa ca Sakura o inchise.
-Sakura,deschide usa!
-Nu vreau,iesi si lasama dracu` in pace!
-Deschide sau sparg usa,si sa sti ca nu glumesc.
-Amenintarile tale nu ma impresioneaza.
Poate ca ar fi trebuit,deoarece urmatorul zgomot pe care il auzi,fu cel al usi trantita de perete.Aceasta speriata se ridica din pat.Inceraca sa treaca pe langa el,dar Sasuke o apuca de incheieturi.Desi pana acum atingerile ii provocau placere,acum era speriata.Acei ochi dulci in care te puteai pierde oricand,erau acum reci,parca aruncau fulgere.Desi lacrimile ii intepau ochii,Sakura se abtinu sa nu planga.
-Da-mi drumul!Am treaba.Trebuie sa plec.
-Nu pleci nicaieri pana nu vorbim.
-Nu avem ce sa vorbim.
-Ba da ,avem.Aseara cand m-am culcat cu...insa Sakura interveni zicandu-i:
-E treaba ta cu cine te culci.Nu trebuie sa imi dai nici o explicatie.Poti fi cu Ino daca doresti.Eu ma voi marita cu Kakashi.Aceasta veste il lasa cu gura cascata.
-Mi-a cerut mana aseara.Azi ii voi da raspunsul.
-Nu poti!zise Sasuke cu furie.
-Pardon,e viata mea.Fac ce vreau si nimeni si nimic nu ma va face sa imi schimb parerea.Mintea cu pricepere.Kakashi nu ii facuse nici o propunere,insa se gandi sa-l minta,facandu-l sa sufere.
-Poate acest lucru te va face sa te razgandesti.In acel timp ii lua capul in maini si ii acoperi gura cu a sa.Sakura simti ca lesina de placere,dar incerca sa reziste.Sarutul era unul carnal,dar si pasional.Limba lui ii invada gura ,cercetand si gustand.Dandu-si seama ca ii place,Sakura se indeparta zicand:
-Te-ai inselat.Nu mai inseamana nimic pentru mine,apoi trecand pe langa el,pleca lasandu-l in mijlocul camerei.Ino care in acel timp se trezi,incerca sa se furiseze nevazuta,insa Sakura o zari.
-Poti iesi pe poarta din fata.
Ino care fiind descoperita,incerca sa se explice.
-Sakura,stii...pai...eu...am..
-Nu ma intereseaza.Sakura se urca in masina ei si pleca spre scoala.


***********


In acea zi Sakura era invoita .Seara veni repede.Colegii incepura sa apara unul cate unul.Profesori erau si ei invitati.Ino veni impreuna cu Kakashi,iar Sasuke veni si el impreuna cu Karin si Kimiko.Dupa ce s-au adunat,Sakura si-a facut aparitia,lasandu-si colegii cu gura cascata.Era imbracata intr-o rochie de culoarea roz inchis.Sakura obisnuia sa alega un cadou.iar apoi sa il poarte toata seara si in final anunta numele celui care ii facuse cadoul.In seara aceasta ,Karin ii alesese cadoul.Lua o cutiuta micuta.In cutie se afla un colier din zmaralde de culoarea negru-albastrui.Era superb.
-Norocosul va primi un sarut pe obraz,zise Karin zambind strengareste.
Dupa ce dansase pe muzica simpla si servise tortul,urma dansul lent.Karin urca pe scena.
-Sakura,ia zi,pe cine iei ca partener?
-Zic daca zici si tu.Karin care parca fusese prinsa spunand o minciuna,abea rosti numele partenerului ei.
-Sai este partenerul meu.Colegii fluierand si aplaudand.
-In sfarsit ti-ai facut curaj sa iesi cu el.Bravo tie!zise Kimiko.Sai urca pe scena ,o lua pe Karin de mana si lua microfonul.
-Acum miss Sakura,zi!Care iti e partenerul?


Oare va fi Sasuke partenerul Sakurei?Se vor impaca cei doi?Vedeti data viitoare;) .Ja ne!:*



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si chin - de **angels** - 01-10-2010, 07:05 PM
RE: Dragoste si chin - de Mindy - 01-10-2010, 08:36 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:23 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 02-10-2010, 09:43 PM
RE: Dragoste si chin - de Marina. - 02-10-2010, 10:42 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:28 PM
RE: Dragoste si chin - de Akie - 03-10-2010, 01:54 AM
RE: Dragoste si chin - de Yun. - 03-10-2010, 10:51 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 05-10-2010, 09:20 PM
RE: Dragoste si chin - de Flash - 05-10-2010, 09:31 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 06-10-2010, 10:14 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 07-10-2010, 04:46 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 10-10-2010, 05:24 PM
RE: Dragoste si chin - de KarinaD - 18-10-2010, 12:04 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 08-11-2010, 03:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gheata focului [KS yaoi by Yaku-chin and Merishor] aoixtenshi 11 7.730 24-07-2009, 04:23 PM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)