Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#94
Well, pe mine nu m-a prins nimeni uitandu-ma la hentai. In schimb, m-a prins la altceva.

Toata lumea stie de konachan, right? Pai, cautam eu acolo ceva wallpaper cu K-on! ca deh, ma plictisisem de cel pe care il aveam la momentul acela. Si dau pe o pagina NUMAI cu imagini hentai. Eram like "Dude : | Are u srsly?" Si cand sa dau pagina urmatoare intra taimiu:
El: Alex, poti sa---*inchid repede site-ul* La ce te uitai?
Eu: Anime..desenele alea japoneze ^^~
El: Dar de ce ai inchis?
Eu: Ups...am inchis? Gah, trebuie sa caut iar episodul ahahaha~
El: Daca te prind ca te uiti la prostii, s-a dus calculatorul si telefonul.
Eu: Dar nu ma uitam la prostii O_o Tata...nu sunt framiu : |
El:...fratu are peste 18 ani si are vo-- Schimbi subiectul! Sa stii ca am sa pun pe cineva sa se uite in istoria calculatorului sa vada daca te-ai uitat la prostii.
Eu: LOLCE?

Evident ca a uitat xD Dar..lol...THEY WERE NAKEDDD.Va dati seama ce mi-ar fi spus >.>. OHWELL, dar am scapat YESYESYES <3
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Yura-Chan - 19-09-2010, 11:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)