Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Balonase

#3
AÅŸa cum am promis. =d

Prima fotografie nu-mi inspiră mare lucru, sincer. Nu văd nimic deosebit acolo, nimic care să mă impresioneze. Am mai văzut destule poze de genul. Nici unghiul din care-i făcută fotografia nu-i foarte bun; cred că orice alt unghi ar fi fost [ mult ] mai bun decât ăsta.

A doua fotografie mi-a lăsat aceeaşi impresie ca şi prima: monotonie. Îmi place totuşi trecerea aceea de la un albastru foarte deschis la un albastru închis.
Calitatea pozei lasă de dorit.
Mă deranjează clădirile-alea, strică toată fotografia. Şi nici de data asta n-ai ales un unghi foarte bun.

A treia fotografie e ceva mai reuşită decât primele două, dar nu cu mult.
Aici unghiul din care-i făcută poza-i bunicel, iar calitatea-i bună, what can i say.

A patra fotografie-i cea mai reuşită dintre toate. Culorile-alea mă frapează pur şi simplu. Pot spune că le ador.
Unghiul e foarte bun de-această dată, la fel şi calitatea pozei.
Peisajul mă duce cu gândul departe, dar nu voi începe să aberez pe-aici.

Din moment ce a cincea fotografie-i la fel ca precedenta, fiind o foarte mică diferenţă între cele două, nu o voi comenta.

A şasea fotografie-i drăguţă, dar nu se compară absolut deloc cu a patra, care-i de-a dreptul mirifică.
Calitatea-i bună, unghiul e bunicel, dar nu mă impresionează chiar aşa de mult.

A şaptea fotografie... mă abţin. xD

A opta fotografie-i simpatică.
Calitatea-i bună, unghiul - aşijderi.
Îmi place mult poza, pe cuvânt, şi-mi place şi cum ai prins soarele.
Totuşi, nici una din celelalte fotografii n-o întrece pe cea cu numărul patru.

A noua fotografie nu mă prea impresionează. Din nou, nu văd nimic deosebit acolo. Imaginea pare ştearsă, culorile-s fade.
Calitatea-i proastă şi sinceră să fiu, cred că ţi-ar fi ieşit mai bine dacă ai fi ales alt unghi - părerea mea -. xD

Ultima fotografie-i... nereuşită, asta ca să nu o numesc altfel. xD
Calitatea-i bună, într-adevăr, şi de-asta n-am să comentez, unghiul din care-i făcută poza - la fel.
Însă nu transmite nimic, e banală, mult prea banală.

Åži cam asta ar fi tot.
Aştept să văd ce mai postezi.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Răspunsuri în acest subiect
Balonase - de Teh - 19-09-2010, 11:59 AM
RE: BalonaÅŸe - de Miss Serenity - 19-09-2010, 01:20 PM
RE: BalonaÅŸe - de Corina M. - 19-09-2010, 02:00 PM
RE: BalonaÅŸe - de Teh - 25-09-2010, 12:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)