Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O

#4
O iau pe urma lu' Lynn cu " te iubesc " + KYAAAAAAAAAAAAA! * lol *
Eniuei 5 bine ai venit pe animezup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci, ştii tu, cât mai mulţi prieteni noi şi tot tacâmu', cuz alte cuvinte nu pot adăuga.

Kuroshitsuji, şi mie îmi place. Aş putea vorbi ore, zile, săptămâni întregi despre anime şi nu cred că m-aş sătura, cu o oarecare mare mică exagerare, şi Ciel is so adorable ( îţi vine să crezi că mai e doar un episod? * lols* ). Eniuei, NANA ( la fel, îl ador din toate încheieturile ), Toradora, Lovely Complex ( şi astea două absolut geniale, Taaaaaiga <3 ah şi Ryuuji şi să nu uităm de Otani, so absolutely...lovely? ). FMP e cul, Hell girl şi yu yu hakusho, văzut şi plăcut <3 kiddy grade e fain, FMA is speechless aaand KHR is... well, no words, so many hawt guys in there o.o
Cât despre manga, şi eu ador Nana, Dengeki Daisy şi Kimi ni totoke e faină <423423.
Big Bang? Kimi wa my beautiful hangover 105
Eliade? Genial. Agatha Christie? Genială. Jane Austen? Oh, yeah! Minulescu, Eminescu şi N. Stănescu 21 da, da , da - de acord cu tine.
Johnny Depp e maxim!

Întreeeeeebări, nu poţi scăpa pentru că...well, nu poţi şi gata * laughs*
- Takumi, din Nana, ce crezi despre el?
- Alois, Kuroshitsuji 2, wtf?
- Darker than Black ai văzut?
- Care e cartea ta favorită de la Eliade? / dar Agatha Christie? 15
- The One ai citit? ( manga ).

Okkk mă rezum doar la astea, deşi e greu. Pe deasupra mai scrii şi cu diacritice o.o so, a real real real real warmy fluffy cute welcome or whatever * hugs*
Distracţie şi postare plăcută, ah şi şedere plăcută .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O - de Teh - 12-09-2010, 04:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)