Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#42
Umm,am avut parte de multe momente triste,acum 3 ani mi-a murit primul meu catel lup, pe care il aveam de 6 ani, primit de ziua mea, apoi mi-a murit o pisicuta angora,apoi mi-au murit si cei 4 papagali iar acum cateva saptamani mi-au murit si iepurasi.In fiecare noapte plang cand imi aduc aminte cat am tinut la ei.Acum am un caine rottweiler si un bichon pe care il tin in casa,si "ma rog" sa nu moara si ei.
Alt moment trist a fost atunci cand parintii mei au aflat ca am fumat si m-au trimis la tara la bunicii pe care sincer ii urasc si plus ca nu mi-au dat niciun ban cu pretextul "sa nu-ti cumperi si alte tigari sau cine stie ce tampenii".Alt moment trist a fost acum 2 ani cand tata m-a pleznit pentru prima data din cauza ca am plecat la o prietena si am ramas la ea peste noapte fara sa le spun.Alt moment a fost cand mi-a murit o prietena foarte buna iar eu cand am aflat am lesinat si m-am trezit a doua zi si cand am intrebat-o pe mama de prietena mea...mi-a spus ca murise mi-au dat lacrimile si am plans toata ziua.Cam toata viata mea e plina de momente triste.Cateodata am vrut sa mor,sa nu mai exista sau sa nu ma fi nascut niciodata.De 2 ori am incercat sa ma sinucid dar nu am reusit,prima data m-a gasit o pietena iar a doua oara am renuntat la gandul ca totusi sunt unele persoane care tin la mine catusi de putin...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ☻vαмpιхυ`☻ - 04-09-2010, 09:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 128.993 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)