Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#39
Viata mea este trista,chiar foarte trista si a fost inca de la nastere T_T
M-am nascut cu o problema la picior,care mi s-a inrautatit intre timp si am facut 5 operatii.Dar eu am fost fortata de mica sa port incaltaminte speciala si orteze,ceea ce ma facea ciudata in ochii celorlanti.Cel mai dureros este ca nu am prieteni ca sa-mi fie aproape,fiindca toti ma badjocoresc pentru schiopatatul meu.N-am putut sa-mi traiesc copilaria,sa ma joc cu copii,n-am putut sa fiu mandra de mine,pentru ca toti ma credeau o handicapata care nu stie nimic,asa ca am studiat ca sa ma afirm,dar totul a fost in zadar.Si acum sunt fata handicapata si nebuna care nu stie nimic si cu care nu trebuie sa se joace.Nu am fost decat la 2 zile de nastere,in rest nu m-au invitat...am fost tot timpul singura din clasa care nu primea invitatii.Ma imitau cum mergsi asta ma ranea si mai tare.Simteam nevoia sa urlu,dar eu plangeam linistit,fara sa ma observe nimeni.Spuneau ca sunt o smiorcaita,dar nu-si dadeau seama cat ma raneau T_T
Alt moment dureros a fost cand am salvat o pasare pe timpul gripei aviare si am ingrijit-o,insa ea a murit in mainile mele...am plans incontinuu fara sa ma pot oprii si m-am rugat ca pasarea sa ajunga in rai.
Alt moment a fost cei 2 ani in care parintii mei se certau.Era ingrozitor si sfasietor.Pe atunci nu mai puteam suporta nici badjocurile de la scoala.Tot timpul plangeam,fara nimeni care sa ma aline...Am suferit ingrozitor.Simteam nevoia sa mor ca sa scap de durere,dar in sfarsit au divortat.Insa si acum sunt inca in starea asta,pentru ca nimeni nu este langa mine....
Imi pare rau ca v-am intristat,dar acesta este crudul adevar...T_T
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de HanniGram - 03-09-2010, 09:43 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 128.978 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)