Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#38
Nu stiu cum sa zic .. Eu una nu prea am avut parte de chestii asa de dureroase .. Insa cand am citit momentele voastre .. aproape am inceput sa plang .. sunt atat de dureroase .. inca imi pare bine ca eram mica atunci cand bunicii din partea tatalui au murit .. nu as fi vrut sa trec prin asa ceva .. stiu ca asta inseamna multa suferinta .. insa .. am avut si eu parte de o veste ce m`a socat .. Sora mea venea din Turcia .. 22 Iar pe drumul din Bulgaria .. a avut un accident de masina .. cand mi`a spus mama .. tot parul mi s`a ridicat in cap aproape si tremuram in timp ce priveam podeaua .. dupa aia imi zice ca nu au patit nimic .. doar cateva zgarieturi .. nu e asa de ... trist dar pentru mine a fost destul de mult pentru a ma speria destul de tare .. 22 ..

Cu dragostea .. nu stiu ce sa zic .. am mai fost refuzata si data la o parte de catre baiatu` pe care il plac .. recunosc .. afost destul de dureros pentru mine dar asta e .. aproape m`a facut sa plang o veste din partea lui cand mi`a zis ca poate se muta la alta scoala .. Eram pe mess .. Asta era bine pentru ca atunci imi observa ochii umezi .. Dupa ce am citit .. am ramas blocata cu ochii atintiti in monitor .. aproape plangeam .. doar un buzz de la el m`a trezit la realitate .. stiu nu pare asa de trist dar pentru mine a fost destul 22 ..



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Debb.' - 02-09-2010, 05:01 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 128.974 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)