Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

desene by alexutzza12

#3
Hello!

1 desen'

Dintisorii au sticat tot T_T... Dar lasa! Si nasucu' ala e prea mare! 2 DAr in general desenul este dragut si sunt sigura ca ai incercat sa o desenezi pe Miley Cyrus! 4 Pacat si de ochii ca sunt diferiti la marime.

2 desen'

Este frumos si cat de cat seamana... e bine lucrat numai ca telefonul tau, da un aspect urat desenului, si nu prea intelegem mai nimic... 4 Dar bine lucrat, asta este frumos. Are parul totusi putin mai lung, right? Si gatul....

3 desen'


Nu pune 2 poze la fel... e acelasi lucru, numai ca este mai aproape si e mai bruiat DX

4 desen'

ASta cu fetita imi place, numai la ochii... ai grija cum desenezi. Fata vede si intr-o parte si in alta? Ai grija la ochi! nasucu' e dragut, si parul. XD Yo spun sa nu mai desenezi parul asa in viteza, ai rabdare cu desenul, ca desen de'a sila, nu se face.. 4 ochi sunt ciudati, again >)< si ma cam sperie DX
Era mai bn daca incercai sa lucrezi mai mult la el...

5 desen'

Vad ca are 5 degete...e bine. Sa mai cauti imagini pe net cu maini si incearca sa te mai experimentezi la ele. Iti cam tremura mana cand faci liniile drepte... I ncearca pe o foaie veche sa tragi linii drepte, fara linie. ai sa te inveti 3 Frumos desenul numai ca nu are nas. Dar daca te-ai gandit sa fie in stilul CHIBI, e ok. Gatul e prea mik si mana e cam mare.. Floricica nu prea are ce cauta....sau incearca sa o mai lucrezi.

Dc toti can deschideti un popic la fan art ziceti mereu: nu e bun! E bun daca de chinui! Smile Si vreaus a vad mai multa ambitie aici! :3 Si nu uita, desen de'a sila nu se face! XD

Majoritatea desenelor imi plac. al 2'lea si al 4'lea. Imi plac cel mai mult 3 Desenele tale nu sunt urate deloc. Sunt simpatice! Smile Numai ca poza facuta cu telefonul a stricat mai mult! DX...
Incearca sa folosesti PhotoScape. Programul te ajuta sa deschizi imaginile. Gasesti de instalat pe google.

Noroc in continuare 3



Răspunsuri în acest subiect
RE: desene by alexutzza12 - de MimiÅŸor - 14-08-2010, 05:44 PM
RE: desene by alexutzza12 - de Sibel. - 23-08-2010, 10:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)