Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ideea de shounen-ai a ficului?
Da
92.86%
39 92.86%
Nu
7.14%
3 7.14%
Total 42 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

My overcast abyss is gone [shounen-ai]

#47
Continuarea :3
Se pare ca te-ai tinut de cuvant, ai pus continuarea azi =]] Sper sa postezi repede fiecare capitol xD Altfel...te omor >_> Mi-a placut mult acest capitol, a fost mai lung decat precedentul, acest lucru m-a bucurat intr-un fel, deoarece nu-mi place deloc cand ma apropriu de sfarsitul creatiei tale=]] Chiar am ramas socata, nu am crezut niciodata ca Yuuki ar avea atatea de ascuns. Se pare ca Sasuke s-a simtit foarte rau cand si-a dat seama ca a fost mintit din nou...nu ma asteptam la asta din partea lui Yuuki si deasemenea nu ma asteptam ca Sasuke sa il dea pe Yuuki O_O Ce bestie>_> Sper ca nu se va intampla nimic rau cu baiatul,deoarece nu merita, oricate ar ascunde xD Abia astept continuarea, sunt foarte nerabdatoare sa vad ce se va intampla cu Yuuki si Sasuke. Ma faci mai curioasa pe zi ce trece.
Greseli de tastare nu au existat nici in acest capitol, deci ma bucur ca iti verific creatia inainte de a posta, iar modurile de expunere sunt la locul lor. Imi place cand descri sentimentele lui Sasuke, in acest capitol a parut foarte nemultumit. Si fraierul inca nu si-a dat seama cat de mult tine la Yuuki.

Spor la scris si mult succes.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: My overcast abyss is gone [shounen-ai] - de βεκi - 22-08-2010, 07:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)