Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ar fi sa fiti in locul altei persoane?

#6
Mi-ar plăcea să fiu în locul altcuiva. Ar fi tare interesant să afli cum gândeşte.. Să fi el.
Deşi aş vrea să fiu în locul altei persoane, tot mai mult îmi place să fiu eu.

Mi-ar plăcea să fiu în locul lui Tony Hawk. Bine, poate varianta mai tânără cu câţiva ani. Totuşi, mi-ar plăcea să fiu măcar pentru o zi în locul său. Adică, să fi un skater celebru, cunoscut în toată lumea şi cu cele mai mişto trickuri evăr. Doamne, ce vis! Ar fi minunat să ştiu eu asemenea trickuri. . atât de multe precum Tony Hawk. Şi totuşi, dacă aş fi în locul său aş avea multe obligaţii, deşi mi le-aş asuma pe toate. Să fiu Tony Hawk pentru o zi ar fi . . incredibil. Un vis.

Mi-ar mai plăcea să fiu un rocker dintr-o trupă. Maybe, nu ştiu. Tony Kakko. Da, aş vrea să fac parte din Sonata, for sure. Vocea lui e uimitoare, iar trupa e ahhh. Nici nu pot să exprim ce simt când ascult melodiile lor. Oricum, şi ăsta e un vis.

Dar cel mai mult mi-ar plăcea să fiu eu. De ce ? Nu sunt eu un cântăreţ celebru ori un skater bine cunoscut, dar vreau să obţin faima singur, nu faima altora. Şi totuşi, îmi place viaţa mea şi cu urcuşuri şi cu coborâşuri căci este viaţa mea. : ))
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ar fi sa fiti in locul altei persoane? - de Me†al. - 13-08-2010, 01:06 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)