Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#78
Ce am mai ras la povestile voastre...24
Acum e si randul meu sa va spun:
Deci eram eu in camera mea si era vro 1 noaptea si ma uitam linistita la un film hentai si mai aveam si castile pe urechi si nu am auzit cand a intrat mama,dar am simtit ca e cineva la usa.Intra mama in camera si ma intreaba:
-Da tu la ce te uiti acolo?
Nu stiu cum am nimerit butonul esc si s-a inchis site-ul,dupa care am deschis repede o pagina cu un amv si i-am raspuns:
-La nimic important,doar la un amv.Dar in gandul meu''OMG.Daca vedea eram moartaZuppy03''
-Bine,da vezi sa te culci ca e tarziu.
Dupa ce a plecat din camera am inchuitat usa si mi-am continuat linistita filmul.De atunci nu mai las niciodata usa deschuiata cand ma uit la filme hentai,yaoi sau citesc manga yaoi.Dar eu deobicei ma uit la filme yaoi si hentei cand nu sunt ai mei acasa sau noaptea cand dorm,iar cand e fratimio acasa nu ma uit deoarece are obiceiul stupid de a intra la mine in camera din 5 in 5 minute.
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Kayla. - 23-07-2010, 08:39 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)