Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste pe saturate[+18]

#19
Bun deci vad ca nu va prea place ficu` meu,adica inafara de Alexa la nici una nu va convine nimic din ce fac eu si sincer cred ca a fost o idee proasta sa mai incerc inca o data in speranta ca acest fic va avea mai mult nocor decat celalalt dar vad ca m-am inselat amarnic si-mi pare rau ...
Elina-Nimeni nu stie ce pot eu sa ofer asa ca nu te mai da mare desteapta ca ai vazut tu tot ce pot sa va ofer eu ca iti zic ca habar na-i X-( pot sa ofer mai mult de atat dar cum am zis si la inceput nu ma pricep la ficuri anime.Am vrut sa incerc in speranta ca poate va iesi ceva dar vad ca n-a iesit nimica bun de care sa fiu mandra.

Voi pune capitolul 6 ca fiind un ultim capitol al acestei povesti desi nu vroiam sa fie ultimul dar vad ca sunt nevoita sa-l fac sa fie .Imi pare sincer rau pentru ce-i/cele care l-au citit si poate ca le-a placut.


Capitolul 6.

Pana la urma m-am intors acasa si totul a fost okay.Asta pana intr-o zi cand Pain a venit in vizita.

Flash back

-Hei,uite stiu ca noi doi suntem impreuna de mult timp si sti ca te-am iubit mult dar as vrea sa iti spun ceva!zise el stand in vata mea
-Ce?Zii!-ii spun eu zambind
-Vreau sa ne despartim!a zis el foarte fotarat
Cum am auzit ce-a spus zambetul mi-a pierit imediat de pe fata fiind inlocuit cu lacrimi
-Ce?De de?
-Pentru ca trebuie sa ma mut de aici.Am gasit pe altcineva.
Nu-mi venea sa cred ca dupa atata timp in care am invatat sa-l iubesc el ma paraseste ca pe un nimic pentru altcineva.Si numai gandul ca eu la inceput nu-l suportam si ca m-a facut sa-l ador,sa depind de el intr-un fel ma face sa-l urasc.I-am dat o palma drept cadou de adio.
-Cara-te imediat din fata mea!Nu vreau sa te mai vad,niciodata!
A iesit din camera mea ca un catel cu coada-ntre picioare.
End flash back

Atunci sufeream,acum nu-mi mai pasa de el.Mi se pare amuzant faptul ca el doar se folosea de mine si cat de proasta puteam sa fiu atunci sa-l iubesc.Cred ca incepeam sa-l uit,pana la urma nici nu mai aveam prea mult timp sa ma gandesc la el.Incepusem sa fac dansuri la un scoala pe care o detinea tatal meu.Puteam merge acolo cand doaream ca acum spre exemplu. Ma indrept spre dulap ca sa-mi schimb hainele.Imi pun pe mine o pereche de blugi stramti de blugi,gri si un tricou negru.In picioare imi pun o pereche de tenesi rosi.Imi pieptan parul si-l indrept cu placa.Ma machez nu foarte strident,doar putin fond de ten,creion dermatograf ,putin parfum si gata.Ma mai privesc o data-n oglinda si cobor jos.Ii spun mamei ca plec si ies pe usa.Ajung in fata unei cladiri imense,intr-un ea si merg la receptie.Sa nu credeti ca sunt la hotel,ei bine nu, e un studio dar nu dinala de inregistrat ci unu unde se danseaza si se fac repetiti.Vorbesc cu receptionera si imi da cheia de la o sala de la etajul opt.Norocu` meu ca exista lift ca mureau pe scari.Chicotesc la acest gand si intru-n lift.In el mai erau vro patru baieti si tri fete.Nu ii cunosteam asa ca nu i-am bagat in seama.Am ajuns in sfarsit la etajul opt.Cobor din lift si celelalte persoane coboara si ele.Ma indrept spre sala cu numarul o suta cinci si o descui apoi intru inauntru inchizand usa dupa mine.Sala era destul de mare.Pe peretele cu usa se afla un mic dulapior si langa el o banca.Pe banca de lemn se afla un casetofon.Peretele din partea dreapta a celui cu usa era acoperit de oglinzi din tavan pana in podeaua acoperita cu parchet laminat.Imi schimb tenesi cu o pereche de adidasi in genul emo,curati pe talpa ca sa nu murdaresc parchetul.In loc de blugi si tricoul pe care il aveam pe mine imi pun o pereche de blugi mai largi in care sa ma pot misca in voie si un maieu alb si el ceva mai larg.Bag un CD in casetofon si ii dau drumul.Era o melodie de la Big Bang si anume „We belong togheter” . Incep sa ma misc pe ritmul melodiei parca vazand in minte clipul acesteia.Termin cu coregrafia de pe aceasta melodie si iau o pauza apoi o repet.Cand sunt sigura ca miscarile imi ies calumea si la fel de fiecare data.i-au camera video din ghiozdan si o pun pe un raft ce se afla langa oglinzi.Ii dau drumu si incep sa fac aceleasi miscari,fiind filmata de camera video.Continui sa fac asa pana ajung la ultimul dans.Inainte sa-l filmez si pe acesta mai fac o repetitie.Dau drumul la melodia de la The pussycat dolls-buttons si incep o ultima repetie inainte sa filmez.Pe la jumatatea dansului aud usa dar ignor sunetul,nici macar nu m-am uitat sa vad cine era.Din usa ma privea un baiat de vro douazeci de ani cu parul ciufulit si cu o tinuta asematoare cu a mea doar ca acesta purta un tricou gri cu desene haioase pe el.Cand se termina melodia opresc muzica si-l intreb ce vrea,acesta cerandu-mi voie sa se uite la dansul meu pe care vroiam sa-l filmez.Ii dau voie iar el se aseaza pe jos in fata usi.Incep dansul si cand il termin i-au camera video de pe raft si o bag in ghiozdan.Ce-l care ma urmari-se imi spune ca dansez destul de bine.Ii multumesc apoi ii cer voie sa ma lase sa ma schimb.Iese din sala,iar eu ma schimb in hainele in care venisem aici.Ma uit putin in oglinda ca sa vad cum imi sta parul si daca nu cumva mi s-a intins machiajul.Amandoua erau okay.Am iesit din sala incuind-o apoi am coborat jos predand cheia receptionerei.Cand ajung acasa observ ca era ora zece p.m.,eram obosita asa ca n-am mai iesit nicaieri si pur si simplu m-am culcat.

Atat am avut de spus ... Sper sa nu mai fac asemea greseli si sa regret ca m-am inregistrat pe zup :| .!
Bye.!

So Lets Make It Last Forever...
Top Back,Hands Up,Radio On ..
With My BestFriend,
Just Us
They Playin` Our Song,
And Yeah..
Ain't Nothing Like The SummerTime ..8 !
[Imagine: i6duae.jpg]
~ I Just Wanna To Be Free ~



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 03:39 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 12-07-2010, 05:35 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 06:36 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 12-07-2010, 07:35 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 12-07-2010, 08:03 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 09:43 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Bad Blood. - 13-07-2010, 03:36 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 13-07-2010, 06:56 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Corina. - 14-07-2010, 12:50 AM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 13-07-2010, 07:03 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 14-07-2010, 12:44 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 14-07-2010, 02:19 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 14-07-2010, 02:32 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Corina. - 14-07-2010, 08:48 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 14-07-2010, 10:47 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Elina - 15-07-2010, 10:59 AM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 16-07-2010, 12:19 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 16-07-2010, 01:51 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 17-07-2010, 09:25 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)