Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#72
Indradevar, ingrozitor, hmm, ce-a mai recenta faza de genul a fost ... ieri. :]]
Stiu ca eram pe Zup la topic-ul asta, la prima pagina, un scrie mare si clar titlul topic-ului iar eu stiu ca am lasat pagina deschisa mare si m-am dus la baie [ rimeaza, lol =] ] si intre timp a venit mama la mine in camera si intamplator ( sau nu ) citeste titlul o.o" si cand vin inapoi ma intreaba :
- Ce e aia hentai ?
- Hentai ... paaai ... filme !
- Ce filme ?
- ... horror.
- Si de ce nu scrie filme horror si scrie hentai ?
- Pai "hentai" insemna filme horror in japoneza.
Si apoi a plecat. Prostie mai mare ca asta nu am putut zice, cand m-a intrebat ce e aia hentai m-am speriat ca dracu, noroc ca am scapat destul de usor ^^

Si mai e o faza cu tata. 21
Eram singura acasa si ma uitam la un hentai si era deja in parte ... fierbinte si nu aveam castile conectate, aveam doar boxele date nici prea tare nici prea incet, si apoi aud pe cineva scari o.o" incep sa ma ambalez nici mouse-ul nu il mai nimeream, lol, si pana la urma am pus pe minimizare si intra tata in camera si se uita la cate grade sunt in camera ca la mine e un termometru si fix cand a intrat tata in camera a inceut aia din hentai sa geme, mama ce moment, am oprit imediat boxele 21.
Si face tata :
- Ai zis ceva ?
- Nu.
- Atunci mi s-a parut.
- Poate.
- Mihaela, mai intra odata pe site-ul acela cu masini sa vad ceva. [ waaaaah cand a spus asta credeam ca mor, aveam pagina cu hentai inca deschisa, era in bara .__." ]
- Bine, stai putin. [ dadeam Refresh ca disperata numai ca sa trag de timp ]
- Bine, eu ma duc sa imi iau ochelarii.
Cat timp a stat el sa isi ia ochelarii am putut sa inchid pagina si apoi i-am aratat ce vroia sa vada. Asta a fost aproape. :pfiu:
De atunci nu mai am doar Opera in pc, mi-am instalat si Mozilla si Internet Explorer, ca sa fiu sigura. :]]
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de MimiÅŸor - 18-06-2010, 04:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)