Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#70
M`au prins si pe mine cand eram mai kid. Descoperisem si eu hentaiul. Eram pe un site cu jocuri si clipuri hentai. Ma jucam eu un joc, cand intra mama in camera. Am lasat in bara, dar mama a vazut numele jocului. Eram speriata " Dude, ce ma fac eu acum ? Vede mama ce fac eu p`net si nu ma mai lasa l`calculator. "
Mama: La ce te uiti ? [ eu incercam sa acopar numele cu cursorul de la mouse. ]
Nu vroiam sa`i arat. Se enerva ca nu`i aratam. Pana la urma, a dat pe fereastra si a vazut pe ce se joaca fetita ei.
L`a chemat pe tata. El nu m`a certat. Tata nu ma cearta si nici nu ma bate, doar ridica uneori tonul la mine. Cand e nervos pe mine, imi zice pe nume, Maria. Cand nu e, imi zice copilu` sau pisicu`. Nu intotdeauna e nervos cand imi zice Maria, dar il cunosc dupa voce. Deci, mama m`a certat si a pus`o pe matusi`mea sa caute in history, sa vada daca am mai umblat pe siteuri din`astea.
Ce era sa spun ? Le`am spus doar ca vroiam sa vad cum e.
M`am culcat mai devreme, fiindu`mi rusine.
Acum, mai intru si cand sunt parintii acasa, dar am grija. Doar mamaia`i mai suspicioasa cand ma vede ca schimb repede cand intra in camera.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).























Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Nami - 17-06-2010, 04:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)