Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ati dori sa existe site-ul? JS

#22
Eu una nu as dori sa existe acest site , pentru mine mai ales . Nu as dori sa trimit pe nimeni in iad , deoarece o sa ajung si eu acolo , dupa ca o sa mor si NU vreau sa sufar xD I mean ... "raul facut altuia se intoarce impotriva ta" are foarte multa dreptate , deoarece : 1. Persoana respectiva care a facut un rau cuiva , tot rau o sa primeasca , deoarece are grija de el Dumnezeu sa ii arate ce a oferit , nu trebuie noi sa ii aratam acest lucru ... si 2. Daca trimitem o anume persoana in iad si noi vom merge acolo oricum , deci acel proverb are perfecta dreptate ^.^ Nu cred ca razbunarea este cea mai intelapta decizie , defapt nu este inteleapta deloc . Nu ii gasesc rostul razbunarii , daca vrem sa scapam de raul primit , luptam prin toate mijlocele posibile , nu cu ajutorul unui site foarte stupid o_o Trebuie sa avem mila de oameni =]] Chiar daca celor care fac nu le este , nu trebuie sa le aratam ca si noi putem fi rai . Plus ca te costa viata . I mean ... cui i-ar placea sa sufere dupa ce moare ? Nimeni !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Ati dori sa existe site-ul? JS - de Gwindel - 03-08-2008, 02:18 AM
RE: Ati dori sa existe site-ul? [Jigoku Shoujo] - de InnocentGirl - 11-11-2008, 11:42 AM
RE: Ati dori sa existe site-ul? [Jigoku Shoujo] - de βεκi - 10-06-2010, 05:53 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? [Jigoku Shoujo] - de Adelayde - 06-09-2010, 11:30 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Mykoto - 09-07-2012, 10:04 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Stormrage - 25-01-2013, 06:46 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Zyklon - 07-04-2013, 09:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)