Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Sango and Miroku

#7
Well...adevarul este ca am urmarit Inuyasha datorita celor doi . I mean ... sa fim seriosi . Daca nu faceau parte din anime Miroku si Sango , totul nu ar mai fi avut acea vraja , cei doi au un rol foarte important in anime , fara ei totul ar fi fost plictisitor din punctul meu de vedere . Sunt extrem de amuzanti , ma fac mereu sa rad ca nebuna prin casa xD Chiar daca nu am mai vizionat Inuyasha de mult , imi aduc perfect aminte toate fazele importante cu ei . Fac un cuplu extrem de dragut , se potrivesc , nu gluma xD I mean ... nu as vedea-o pe Sango facand un cuplu cu un alt baiat , iar pe Miroku ( chiar daca el ar vrea xD ) cu o alta fata . Sunt meniti unul pentru celalalt din punctul meu de vedere , se completeaza unul pe celalalt .
Miroku este tipul de baiat pervers , care doreste sa puna mana pe toate fetele frumoase de pe acest Pamant xD Chiar daca este un pervers prea mare , Sango il iubeste si asa . Probabil ... acesta o fi motivul ? o_o I don't know , dar este indragostita de el , deoarece mereu il opreste din a se mai da la femei straine xD Se vede ca este geloasa . Si mereu se inroseste la cate un moment romantic alaturi de Miroku <3 Prea cute . Desi Miroku este un afemeiat , are si el sentimente foarte puternice pentru Sango si a aratat acest lucru de mai multe ori .
Din punctul meu de vedere cei doi fac un cuplu perfec !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Sango and Miroku - de dark_anime - 17-07-2007, 10:08 PM
RE: sango and miroku - de Hanako Misaki - 02-08-2007, 03:15 PM
RE: sango and miroku - de Kuriko - 01-12-2007, 08:52 PM
RE: sango and miroku - de Hadrianvs - 13-12-2007, 12:31 AM
RE: sango and miroku - de Nami - 05-02-2010, 05:39 PM
RE: sango and miroku - de βεκi - 07-06-2010, 08:46 AM
RE: sango and miroku - de Yuki Onna - 08-09-2010, 01:31 PM
RE: sango and miroku - de MaDy^^ - 21-12-2010, 10:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Inuyasha] Sango vs. Kagome Iris 7 7.128 18-06-2011, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)