Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sasusakufanfic(a new world)

#1
Disclaimer:...personajele nu imi apartin..mie si nu fac profit de pe urma lor


acest fic il fac din perspectiva lui sakura...si apoi din a lui sasuke......(.dak il mai vedeti pe alte forumuri..sa stiti ca este postat tot de mine..deci sa nu credeti k e copiat) :=)




intr'o noapte cand apa era tulbure...si era mai intuneric ca de obcei......intr'o camera din casa de sub a apa a familiei Haruno,cea mai bogata familie din lume,o fata visa foarte frumos......
*se facea .ca era intr'un pat mare de baldachin.....imaginandu'si baiatul ideal..ascultand muzica lenta....cand deodata isi aude numele strigat ....cand vrea sa se ridice din pat...vede la marginea patului ...un baiat pe o motocicleta Suzuki,cu casca in cap.....si care ii face o declaratie.... :??
baiatul:...Saku esti cea mai frumoasa.....te iubesc..vrei sa fi....
Saku:...ce?...ce sa fiu??...spun eu rusinata.....
baiatul...vrei sa fiii.............................*

...SAKURA:
-Sakura.micul dejun
- x-( ...mamii....de ce trebuia sa ma trezesti chiar acum(...,spun eu mamei ,inca un pic adormita...
-ce e draga mea..ce s'a intamplat....ma intreaba mama cu vocea ei calma de inger protector...
-tocmai mi'ai ruinat visele.spun eu foarte suparata.....dar totusi cu o voce mai calmata
-cum asa?
-tocmai visam.....baiatul ideal....spun eu deja facand un ''dans de onion'' gandindu'ma la baiatul cu suzuki....
....deodata..am avut o strafulgerare....................si am tipat ca din gura de sarpe...speriind'o si ingrijorand'o pe mama......
-ce e?ce s'a mai intamplat....?.....spune mama incercand sa ma calmeze
-nu i'am vazut fata....,ma plang eu in timp ce ma sclifoseam
-a cui?
-a......
dar dupa ce mi'am da seama ca numai are rost si ca era doar un vis,i'am spus mamei :....a nimanui,nu mai conteaza ,poti sa lasi tava cu dejunul pe noptiera
-bine pufulete,apoi imi da un pupic calduros pe frunte si iese din camera...
-apoi ma tarasac pana la marginea patului,ma pun in fundulet.....ma scarpin in cap gandindu'ma la ce trebuie sa fac ...
apoi cobor alene...imi iau pufuletii n picioare,adica papuceii de casa....si ma tarasc pana la usa baii..cand sa pun mana pe clanta...imi reamintesc visul,ma bosumflez...si cred ca mos Ene a vrut sa'mi faca vizeta scurta.....pt ca apoi nu'mi mai amintesc decat k m'am trezit cu capul razemat de usa de la baia cand mi'a sunat telefonul
~trzzz....oeoeoeoe..trz,,,oeoeoeoeoe......raspunde rozalio.....oeoeoeeo trzzz...~melodie telefon_
in gandul meu "doamne ,trebuie sa'mi schimb soneria asta"....
-alo>?spun eu ica putin ametita
-hey hey...ohayo......ce faci.....?
-dorm ...de ce ma suni la ora asta....?spun eu putin nervoasa.putin mai mult...
-ce ora...e 11:30...si la tn e devreme.....orikm...somnorila....am vrut doar sa'ti reamintesc ..ca maine sa'ti faci bagajul...sa nu uiti.....
-~casc~....ahhh....bn...bn....pa...
ii inchid telefonul in nas.....si ma duc in baie.....dau drumul la apa in jacuzzi....ma dezbrac..imi admir putin formele date de la mama..si mama natura).....apoi ma bag in apa calda,pun un gel in apa ca sa se fac spuma...apoi ma scufund in bulele albe ca zpada cu miros de capsuni

**......hopa...am uitata sa ma prezint,......asa ca o voi face acum......si va voi spune si cate ceva despre trecutul meu....ca sa va faceti o idee.....
ma numesc sakura haruno..am 18 ani....parul roz..nu prea lung...ochii verzi ca smaraldul...niste forme bine defintite.....sunt foarte energica ,distractiva dar asta doar de fata cu cn merita.....cu ceilalti...*pa si pusy*.....si imi place sa citesc foarte mult..si sa urmaresc animeuri sau alte filme interesante
locuiesc intr'o casa sub apa deoarece..tatal meu ma apara.....fiindca nu vrea sa se repete ce s'a intamplat acum 4 ani
**flashback**
....:de jos se aud strigate si impuscaturi... ...alerg repede sa vad ce se intampla.....cand vad,raman socata ,mama mea era cat pe ce sa fie violata de un porc care era cu mana pe sub bluza ei in timp ce ea plangea si se zbierea de nu mai putea...iar tatal meu er pe jos intr'o balta de sange.. ..cand l'am vazut am inceput sa plang...si m'am dus lanaga el.....avea puls,dar foarte slab.......
deodat alt animal din cei care au intrat in casa..m'a prins de mana si m'a ridicat in sus..apoi a inceput sa ma pipaie si sa puna mana la zona intima....atnci am inceput sa dau ca nebuna in el..pana am apucat o vaza de flori si i'am trosnit'o de frunte.. .apoi am fugit la mama car inca era chinuita de tampitul ala...i'am dat si lui una in cap....
nu stiu cum de....dar boul caruia i'am dat prima data in cap si'a revenit si a sarit pe mine...incercand sa ma violeze......atunci mama s'a dus inspre el....dar el a lovi'to cu putere si a lesinat.....
in acel moment am zis ca aici sfarsesc. ..dar desi aveam doar 14 ani....si nci macar nu stiu de unde atata putere pe capul meu chair in seara aia.....am reusit sa scap din mainele boului,am luat un pistol din mana altuia lesinat pe acolo.......si l'am impuscat pe agresorul meu,,care venea ca un taur ufrios spre mine....direct in cap. ...apoi alti 5 care pana acum doar au stat a priveasaca au venit...ai i'am impusat pe toti...
era sange prin toata camera..nici nu stiu cum de nu am inceput sa vomit pe acolo.....ntr'un moment de libera satisfactie.....(nici nu stiu de ce ,,dar eram foarte satisfacuta0..)...am sunat la politie si salvarea...si le'am spus sa vina urgent pe strada :ZAMBILELOR...nr 11.....
cand au venit au intrat rapis in casa......si desi eu nu imi mai amintesc absolut delo acest moment....se pare ca eram pe canapea...ma uitam la tv....si cand au intrat pe usa am zis...:
::^:-a fost ireal...^ ...si apoi am lins sangele de pe degetul aratator..m'am uitat la primul care a intrat pe usa cu niste ochi care parca doreau doar sa ucida....apoi am lesinat.....
prima data...au crezut ca eram vreo criminala nebuna ...dar apoi au dat parintii mei declaratiile...si dupa ce am trecut eu..testul psihologic...am dat declaratie cu ce s'a intamplat...si ei au constat ca atunci cand i'am impuscat a fost pt a ma apara si pt k mi'era fica...
asta credeau ei.....dar eu si acum knd imi amintesc..inca am un sentiment...de satisfactie..ceea ce nici makr nu mi se pare ciudat...

...***end flashback***...


dupa un timp am aflat ca cel pe care l'am impuscat in cap a murit...iar celalti sunt in puscarie....
de atunci tata..a strans bani...a intrta intr'o afacere buna...a castigat treptat milione de bani...iar acum suntem cei mai bogati din lume.....
Pentru a ma apara a construit aceasta casa sub apa in oceanul Atlantic.......si de atunci nu am iesit decat de 2 ori pe an (o dat de ziua mea..si o dat cand imi alegam eu)......in mijlocul unui vast desrt de apa ...la plaja.......
o sg data am ''parcat''...cu submarinul....langa o insula...unde am stat vreo spatamana..si mi'am facut si eu o pritena:...Hinata...cu care inca tin legatura..si care vine de 2 ori pe an invacanta a mine......iar acum pentru prima data merg si eu in vacanta pt o saptamana la ea..
cand ne vedem suntem ca 2 pritene care se cunosc din copilarie si ne jucam..parca am fi copii...si privim pestii pe geamul din camera mea.....asta e sportul nostru preferat......
cu ea am si vorbit adineaori la telefon........m'a sunat ca sa'mi aduc aminte..sa'mi fac bagajul(de parca as uita cv asa de importanat).....

Acum k v'am zis despre. mine ...sper ca o sa va placa ce v'a urma..........si apropo din cauza voastra..am stat prea mult in apa si am pielea zbarcita....(.........
....



(..camera mea este foarte mare...am doar 3 pereti facuti din lemn...estu ...adica celalat peret plus 3 sferturi din tavan sunt din sticla.......am un pat mare dublu....in fata lui un fel de terasa interioara....unde urci 3 scari...si acolo este un legan,o masa cu 2 scaunel moi...si locul unde cuibareste de obisei pisicutza mea:Renna......adica un scaun special si moale pt ea....asezat langa leagan.....restul este format din mobila si cateva ornamente...este foarte simpla dar totusi pe gustul meu)

scuze dar nu prea am stiut unde spun descrierea cu camera,..asa caam pus'o la sfarsit

Astept macar un com..si aveti nextu,,,asta daca va place...scz ppt greseli:*,,ja-ne

...poze::::::::.......prima este sakura: http://media.photobucket.com/image/saku ... 7058_f.jpg


hinata: http://media.photobucket.com/image/hinat...a.jpg?o=40


camera sakurei: http://stylefrizz.com/img/underwater-hot...m-view.jpg


fotoliul pisicii lui sakura.... http://www.vet-shop.ro/upload/produse/Co...P90435.jpg


poza este cu patul pe care l'a visat sakura.......



Răspunsuri în acest subiect
sasusakufanfic(a new world) - de neko_tamashi00 - 24-04-2010, 01:20 AM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Mishelle - 24-04-2010, 08:42 AM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Zăpă - 24-04-2010, 11:08 AM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Nywa - 24-04-2010, 12:37 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Summer - 25-04-2010, 01:34 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de ShoboMik - 25-04-2010, 02:27 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Elena. - 25-04-2010, 07:21 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Ana. - 25-04-2010, 08:56 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de perenelle - 21-05-2010, 06:22 PM
RE: sasusakufanfic(a new world) - de Kira-chan - 24-05-2010, 12:55 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)