Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

Mă izubesc, sunt frumoasă, ce sştiţi voi?

24) izbesc mă izbesc, incredibilă mai sun şi eu, mamă mamă.

edit: ce post am citit? se vede că e prea târziu pt mine. 22
eniuei:
I'm in bed I'm alright
- > memoria asta 24 nici măcar nu era ideea asta, but whrqakl! tre să mă culc neapărat.

next: Într-o zi şi-a amintit şi de mine, când stătea pe scaunul ăla idiot de pe verandă şi privea spre copii ce se jucau în grădină, strigându-le să fie cuminţi; da, într-o zi, când prea mulţi ani trecuseră şi amândoi îmbătrâniserăm, îşi aminti şi ea de mine, cum ne iubeam, cum eram doar doi şi cum înspre final, a zis că nu mai vrea.

YEAH PROVOCARE. TRY THAT DUDE 19

Într`o zo şi`a amintit şi de mine, când stătea pe scaunul ăla idiot de pe verandă şi privea spre copii ce se jucau în grădimkă, strigându`le să fie cuminţi; da, într`o zi, când prea mulţi ani trecuseră şi amăndoi îmbătrâniserăm, îşi amonti şi ea de mine, cum ne iubeam, cum eram doar doi şi cum înspre fundal, a zis că nu mai vrea.

Ăăă, câteva greşeli, dar la gigantenia asta era şi de aşteptat. o.o Teh, eşti genială. : ))

Next : Ai văzut cât de bună, mare şi genială e acadeaua aia ? < 3
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Ai vătur cât de bună, mare şi genială e acadeaua aia? <3

ai vătur, da sau nu? 21 lol cum am putut să scriu aşa ceva, oare? * laughs * nu am nici cea mai mică idee. Cred că mi-am pierdut din mână tactica, whwhae!!!!

next: Ştiu că mi-ai spus că ţi-a spus că i-am spus că ţi-a spus că i-a spus ei tot ce tu i-ai spus lui când el i-a spus ei şi ea i-a spus lui şi el ţi-a spus ţie şi apoi tu i-ai spus ei, nu trebuia să îmi mai spui asta odată!

VAI CE EXAGEREZ 24

Stiu ca mi-ai spus că ti-a spus ca i-am spus ca ti-a spus ca i-a spus ei tot ce tu i-ai spus lui vand el i-a spus ei si ea i-a spus lui di el ti-a spus tie si apoi tu i-ai spus ei, nu trebuia să imi mai dpui asta odată

14..am gresit cateva litere..dar na..nu ma asteptam sa gresesc asa putin:p3 dar imi place textul21

Next: Sau si ma uit la ceas, ascult muzica si ma gandesc la scoala

(Fara inspiratie45..dar srry n-am ce face//tocmai am venit de la scoala10)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Sau şi mă uit la ceas, ascult muzică şi mă gândesc la şcoală.
Acolo nu voia să fie "Stau" ? 21
Eniuei.

Next : Thanks for the memories.

Tanks got ukr\,r,ptor

=]] Profa de engleza scrie pe mine. O noua limba straina.

Hai sa pun si eu ceva mai greu:

Next: Oameni falsi ma incojoara. Imi spun ca sunt speciala, sa ii cred sau nu? Ce sa fac? Chiar le pasa de mine? Sau sunt doar marioneta ce o folosesc cand n-au ce face? Oare cineva imi poate raspunde la intrebari? Oare? Cine oare ar iubi o fata ca mine? Stiu... nimeni. Chiar nimeni.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

oameni falsi ma incojoara imi spun ca sunt speciala, sa ii cred sau nu ce sa fac chiar le pasa de mine sau sunt doar marioneta ce o folosesc cand n-au ce face oare cineva imi poate raspunde la intrebari oare cine oare ar iubi o fata ca mine stiu.. nimeni chiar nimeni

In afara de semnele de punctuatie si literele scrise mari...am reusit22O_O..

Next: Muzica are doar un singur sens ..si acela este viata
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Muzica are un singur sens.. di svrls r bosys/

Deci... la sfarsit a fost... haoss!! Se vede ca nu's asa de buna. =]]

Next: Am un tata, o mama, prietenii buni. Ce mai? O viata ca in basme. Traiesc in puf, si toti cred ca sunt un inger. Am vise marete, dar imposibile. Vreau sa am totul, facand nimic. Urasc orce tine de umanitate, cand nu imi da ce vreau.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

An un tata , o mama , prieteni buni/. Ce mai ? O biata ca in basme .Traiesc in pud 'si tori cred ca sunt un inher .Am vise marere; dar imposivile .Vreau sa am torul , facand nimic .Urasc orice tine de umanitate , cand nu imi da ce vreau .

2124 Deci inceputul e varza ,dupa :X Yey :X
asa next:
Te nasti , iubesti si mori . Traiesti , respiri , vorbesti . Iubeste pe cine te iubeste si traieste viata din plin . Mai ales cand esti copil deoarece timpul trece repede ...si parca ieri aveai 2 ani si azi ai 25 .

Te nasti iubesti si mori , traiest si nu mai stiu ce ..Iubesti pe cine tyte iubeste si triaesyi viaya din plind .iunesti pentru ca esti copi ...deoarece ieri parca aveai 3 ani si azi ai 25.

Groaznic24) sincerer credeam ca voi face mai bine, Love pill is free^^ nu ti-am putut memora toate chestia aia scuze21.
Next : Bring flowers to my grave ...and sing me a serenade , tell me you love me while you trying the suicide .
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)