Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Finaly here too...don't let me beg for comments pls :D

#21
bun...nu mam uitat decat la ultimele 3 desene.....desenezi destul de bine.....
mia placut foarte mult desenul asta http://i264.photobucket.com/albums/ii177...l/Nero.jpg
foarte fain tia iesit..3
http://i264.photobucket.com/albums/ii177...nal/MK.jpg -aici fata e cam deformata....si mi se pare cam neingrijit.....17
si ultimul imi place....arata bine...3
sayonara!!


edit:hopa scz..4

#22
Uhm, Neltzu... mi-ai aratat acelasi desen...

Okay... am incercat asa mult sa nu para fata ca mi s-a pus pata *cries out loud*. Need some tutorials <_<

acm... pt cei care n-au cont pe dev: cadoul meu de Paste catre voi. Enjoy!

[Imagine: PasteFericitkittycosplaycopy.jpg]

(puteti sa il criticati daca vreti... la urma urmei e primul meu desen cu tableta 'publicat')
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#23
Eheee... desigur ca nimeni nu mi-a observat cadoul de paste *sobs quietly* sau poate l-a observat cineva prea tarziu... <_< Anyway... hai sa mai improspatez zona cu niste desene noi... ma rog, sunt noi m mult pt cine nu are cont pe dev presupun...

o sa mai sar peste 'nerecomandate minorilor si mintilor usor impresionabile' *cough*, si peste alte cateva...

desen pt un concurs de primavara... didn't won, of course <_< dar pe atunci invatam sa colorez par in photoshop :3

just a lil' smtg drawn instead of taking notes... crie pe acolo daca vreti neaparat sa stiti sursa de inspiratie....

daca era cineva interesat de povestea de la desenul in acuarela intitulat 'nero'

my first photoshop unicorn evah...

Inspirata de mel tourniquet al cellor de la Evanescence si de niste intamplari de pe atunci...

inspirata de mel 'Bittersweet'... cea mai popula chestiutza de-a mea se pare..

my latest masterpiece :3

si am avut ocazia sa fac un collab cu Shiva *hugs and squeezes* si o alta artista din Ro, care nu stiu daca mai vine pe aici... go clicky on their names/where's blue <_<. ^^


sper sa mearga link-urile... daca nu, let me know... in the mean time, enjoy please, and do comment and critic to the bone, thanks. ^^
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#24
yay....sunt dragute
desenezi foarte frumos si ai niste desene dragute
imi place mult cas unele le si colorezi ^^
sper sa mai continui
succes in continuare
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)