Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tox's junk

#31
Ma bucur ca apreciezi sugestiile 10 insa vreau sa reformulez putin faza cu textele in sig-uri, se pare ca nu m-am exprimat chiar bine: normal ca pui un text pentru a transmite un mesaj, si nu cu scopul de a umple acolo cu niste elemente, nici n-am zis ca nu trebuie sa pui, dar, asa cum am zis si in primul post, la tine ori nu e vizibil aproape deloc (ca in semnaturile din post #22) si atunci cum transmiti mesajul daca lumea abia observa ca exista un text? SAU e mult prea vizibil si devine automat punctul central, partea grafica si ceea ce e de fapt semnatura devenind mai putin observabila (de exemplu la semnatura cu the angel dude vs the dragon, ce crezi ca am observat mai intai, "down the slopes of death" sau faptul ca se lupta cu un dragon?)...trebuie sa gasesti o metoda de a gandi semnatura de la bun inceput cu text, si de a integra textul in acel tot fara ca el sa devina un element perturbant dar sa fie in acelasi timp lizbil (in fine ca la unele nu merge in ruptul capului e altceva)...sper ca m-am exprimat mai clar acum 4

good luck with your future sigs (la fotomanipulari nu ma bag, nu stiu ce ar trebui sa comentez altceva decat daca arata bine pentru mine sau nu lol)
//---Change the scheme! Alter the mood! Electrify the boys and girls, if you'd be SO kind!---//

[Imagine: war-sig-2.jpg]

~~~Grindin' mah bears... grindin' mah bears... Oshi*splat*~~~

#32
/latest shitz

[Imagine: faireh.png] kinda feel sorry for this one, i did try >.> m-a cam enervat ce-i drept, huge brain fart
[Imagine: Mustang.png]

la larger piece photomanip am luat pauza de studiat lol, ma cam bate

Anyways, further advice, tralala..

#33
Nu pot sa ma abtin sa nu comentez :]]

1st - ador ideea, ti-a iesit bine, destul de bine [niciodata nu reusesc sa termin asa ceva xD] insa fundalul ma cam enerveaza 39 si faptul ca [poate asa-i vrut, insa nu imi place] pe langa gatul tipei, acolo unde e ascuns, parerea mea e ca ar fi mai frumos daca s-ar fi vazut putintel de tot, asa arata cam ciudat. A da, putin sharpen cred ca nu ii strica. [believe me, I know how is to have "huge brain fart" xD]

2nd - singurele lucruri care strica toata lucrarea ar fi [dupa mine]: partea din fata, unde e roata, acolo nu cred ca ar fi trebuit sa pui c4d ~ sau macar asa de lung ~ strica tot, fata de cealalta parte unde da grozav <3 si partea din fata - jos a masinei, cred ca e in plus si aici. In rest e bine, imi place :]]

Great job as always and hope I can see more from ya :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)