Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Salutare
cred ca sunt inscris aici de o vreme, dar inca nu m-am prezentat, so why not?^^
Sunt Andy, am 22 de ani, din Brasov si sunt in ultimul an de facultate ^^
Ma uit la anime de mic (dar pe vremea aia nu stiam exact ce era aia un anime ^^'), ma uitam pe RTL2 la tot ce prindeam Smile Manga citesc de vreo 4 ani cred, de obicei ma uit la seria anime si dupa citesc continuarea acestuia in manga daca exista. Preferatele mele sunt One Piece si BECK.
Pe langa asta imi place sa cant la chitara, ascult rock si punk in mare, sa citesc, sa desenez si sa animez. Cel mai mare al meu a fost Naruto: KHS, care are 2 episoade. This one-> http://www.youtube.com/watch?v=Ajxha_sxGpA Imi cer scuze celor care zic ca fac de ocara seria originala Naruto cu asta xD Abia incepusem sa devin interesat de animatie, in aceasi perioada citisem si doujin-ul lui Damleg, care mi s-a parut dragut, asa ca am decis ca acesta sa fie primul meu proiect sau "training", pana la urma a avut un succes neasteptat ^^
Well, cam atat pentru acum. Hope we'll get along well Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, antonie15!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Uh, BECK you say? I think you'll get along well with someone here 39
Poate si altceva? Like mecha?
Carti citesti?

Bun venit pe aici, spor la postat, no spam and blblbla

Actually, here, have this llama for no reason.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
BRASOV! De prin ce cartier? La ce liceu ai fost 5? Ahahaha, bine ai venit, concetatean brasovean! -putini sunt pe aici -.- -

Sper sa ramai printre noi si sa iti place lucrurile pe aici, mai avem putin si terminam de schimbat si designul, sper ca iti plac sci-fi sau fantasy.

Carti citesti? Autori sau lucrari preferate?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
(08-03-2013, 04:30 PM)Stormrage A scris: Uh, BECK you say? I think you'll get along well with someone here 39
Poate si altceva? Like mecha?
Carti citesti?

Bun venit pe aici, spor la postat, no spam and blblbla

Actually, here, have this llama for no reason.


Hai~ BECK:hawaii: Am pierdut si numaratoarea de cate ori l-am vazut xD Iar manga l-am citit si pe ala de 3 ori (too good).
Mecha nu prea, problema e ca nici n-am incercat sa ma uit la vreunu pana acum :pfiu:
Well, daca esti curios, am aici in mare ce am vazut http://myanimelist.net/animelist/antonie15
Yeah, dar trebuie sa recunosc ca sunt cam noob, citeam pentru scoala cand trebuia, abia acum am inceput sa citesc de placere si nu pentru ca imi trebuiau ^^'
Why thank you Shy
[Posturi unite]
(08-03-2013, 05:02 PM)Lia A scris: BRASOV! De prin ce cartier? La ce liceu ai fost 5? Ahahaha, bine ai venit, concetatean brasovean! -putini sunt pe aici -.- -

Sper sa ramai printre noi si sa iti place lucrurile pe aici, mai avem putin si terminam de schimbat si designul, sper ca iti plac sci-fi sau fantasy.

Carti citesti? Autori sau lucrari preferate?


Oh, hello xD Prin Astra-Steagu. Am terminat la Mesota ^^ Yeah ^^''
Oh, that's nice to hear. Yes I do ^^
Well, cum am zis ceva mai sus, abia am inceput sa citesc asa fara sa fiu silit, so, nu prea am ce sa zic. Ultima citita a fost "Marele Gatsby", iar acum m-am apucat de "Lord of the flies". Asa ce am mai facut prin liceu mi s-a parut "Padurea spanzuratilor" interesanta si "Alexandru Lapusneanu" a fost ok Smile

#6
Acum am vazut... You are friends with Catoiu! WOOT!

/si da, I did a bit of scooping around as an admin
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
I am too shocked... lol. Eu stateam tot in Steagu, pe Minerva langa scoala generala 3 ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
She is a girl? Sorry Stormrage :eto:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/image...EfxNLu9O1p Just who are you?xD Yeah, suntem colegi de faculta...and more *ahem* no homo!
De Evangelion am auzit si am vazut ceva, dar niciodata complet...and it was a long time ago ^^'

#9
Um, numele meu real e Daiana, il cunosc pe Catoiu de mai mult de 4 ani. We're good friends. I took the liberty of looking up your e-mail address 9, perks of being an admin.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#10
Hmm...are you Wavi from MAL? xD Oh, that's cool 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)