Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Efemeritatea artei

#1

#2

#3

#4

#5
Wow...ce interesant.Mor...imi place de Eric dar il ador pe Josh.Pana la urma,Eric trebuia sa se trezeasca si sa revina cu picioarele pe pamant si cea ce conteaza si mai mult este ca Josh l-a facut sa se trezeasca la realitate.Am ramas surprinsa atunci cand Eric l-a sarutat pe Josh.Semne de buna purtare deci...Se vede ca Josh e interesat de Eric.Intrebarea de la sfarsit m-a pus pe ganduri si cred ca si Eric va deveni interesat de Josh.Debea astept continuarea.Spor la scris!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#6

#7
[font=Courier][b][i] Wow...[color=#000000]Deci ce pune la cale tipul asta? Profesor de filologie? cum sa nu! Pai pentru inceput cum a spus si Lain, in primul capitol ai cam incurcat-o, dar nu-ti face griji! Nici eu nu sunt mai buna. Imi place ideea ficului mai ales ca eu sunt pasionata de arta. Ador sa desenez!
Hm...ultimul capitol a fost destul de interesant. Bietul Eric (ador numele apropo). Ma intreb daca asta nu e decat un test. Poate Josh l-a pus pe filozof sa-l testeze...sau poate nu! Poate Einstein asta nu e decat un pervers. Cert e ca nu il suport!
Spor la scris si hai cu nextul XD Repede ca imbatranesc aici, imi zboara si Death note-ul din mana ! XD
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#8
WOW...Ppppprrrrrooooffffeeeessssooorrrr!!!!fdsjfsgfgsdfsdakwqkdegfrg(in traducere,pe limba mea:Serios...profesor!Si ce naiba are cu Eric?Sa nu-mi spui ca-l place[ desi asta ar complica lucrurile,fapt ce imi place] Oficial nu-mi place de el si ii declar deschis razboi si sunt sigura ca odata si odata si Josh va face la fel).Ma intreb cum ii poate face acest Leon asta lui Josh,parca erau prieteni,asta ma face si pe mine sa ma gandesc daca nu cumva Josh a vrut sa afle daca Eric ii este fidel si l-a pus sa faca asta.Sunt curioasa ce urma sa zica Josh.Debea astept urmatorul capitol,te felicit pentru acesta si spor la scris.Apropo imi place ca capitolele sunt lungi.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#9

#10
Hei ! Sa stii ca sunt o persoana super acopata si super lenesa in acelasi timp, asa ca nu stiu cand voi mai lasa un comentariu la ficul tau. Imi place mult !!!
Ideea este interesanta, nu sunt multe personaje si e usor de inteles, actiunea este putin grabita ( parerea mea ) , dar nu poate fi totul perfect .
Cred ca am observat doua-trei greseli de exprimare, dar nu-i mare lucru, mereu se strecoara .
Eric : un tip interesant, imi place personalitatea lui, dar uneori e putin impulsiv.
Josh : imi place mai mult ca Leon, pare sa-l placa cu adevarat pe Eric, doar ca nu stie cum sa se comporte ( sau e doar parerea mea ? )
Leon : nu-l suport, e enervat, plin de sine si mi-l imaginez urat. Verdict final : il urasc . Se baga unde nu-i fierbe oala ( poate isi i-a bataie intr-unul din capitole ?? gandeste-te la asta pentru mine )
In mare este un fic interesant, nu exagerezi cu dialogul, descrierea sau naratiunea. Eu una ma declar multumita de el si astept sa vad continuarea.
Bafta la scris :*
Zbyeeee!!!

Edit : PRIMA!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)