Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

DUEL: MISSM & DARIA

#1
Tema: girl/s
Lucrari:

[Imagine: wonderful_eyes_signature_by_mirunyk24-d5i5f4q.png]

[Imagine: SDF9c.png]
Puteti vota pana pe 25 octombrie :3
[Imagine: Jun0xCa.png]

#2
Din 24 de persoana niciuna nu a votat, iar topicul este din octombrie, deci mai are vreun rost sa fie lasat deschis? *cries*
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
O sa votez eu.
Aleg a doua lucrare din motive evidente. Imi plac mai mult culorile si personajul, desi nu mi se pare ca doar prin acel text se poate incadra in tema.
Prima lucrare e... nu imi place cum a fost realizata, chiar daca fetita e creppy si in acelasi timp, draguta.
Felicitari la ambele concurente!, si scuzati-mi post-ul destul de idiot, dar altceva in mare graba nu am avut ce sa scriu.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Aleg si eu a doua lucrare, deoarece prima ma sperie de-a dreptul nu doar prin faptul ca personajul desprins din filme horror e repetat de trei ori pe acolo, ci si prin modul in care se uita fix la mine. In noaptea asta nu mai dorm.
Din punct de vedere grafic a doua lucrare chiar nu e cine stie ce dar macar nu are de trei ori in ea o tipa probabil viitoare psihopata care stalkuieste oamenii pana si din siguri.
'nough said, a doua lucrare +1.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daria - Dotmatt Daria v2 4 4.526 24-06-2013, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Daria si Elyurias Daria v2 5 5.142 16-09-2012, 04:46 PM
Ultimul răspuns: Niska
  Daria vs History History 11 9.224 16-09-2012, 04:44 PM
Ultimul răspuns: Niska


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)