Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Putin de Illustrator ca vad ca nu aveti!

#1
Recunosc,am folosot tutoriale pentru ce va voi arata,dar totusi exista un strop de originalitate,creatiile mele fiind diferite de cea ce trebuia sa iasa.Prima data folosind Illustrator(ma rog prima si a doua).

Unu

Doi

#2
Hm, chiar nu ma pricep in ...ilustratii, cred. Ma rog, o sa-mi dau cu parerea asa cum cred eu.
Prima este chiar foarte caraghioasa...Am ras ceva timp de pe urma ei. Textul este genial...L-ai luat de undeva sau l-ai inventat? LOL!

A doua este destul de draguta si ea <3. Chiar imi place acel mini-peisaj. Nu mai situ ce sa spun...Este prima oara cand vad asa ceva de cand sunt pe Zup, si chiar nu stiu ce sa spun. Sper sa nu te superi.
Te pot asigura insa, ca imi plac enorm. Sunt...imposibil de dragute <3.
Take care si mai multe ilustratii [ sper ca asa se numesc, LOL nici asta nu stiu sa-mi dau seama daca-i bine sau nu 21 ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
(06-08-2011, 02:13 AM)Candiboo A scris: Hm, chiar nu ma pricep in ...ilustratii, cred. Ma rog, o sa-mi dau cu parerea asa cum cred eu.
Prima este chiar foarte caraghioasa...Am ras ceva timp de pe urma ei. Textul este genial...L-ai luat de undeva sau l-ai inventat? LOL!

A doua este destul de draguta si ea <3. Chiar imi place acel mini-peisaj. Nu mai situ ce sa spun...Este prima oara cand vad asa ceva de cand sunt pe Zup, si chiar nu stiu ce sa spun. Sper sa nu te superi.
Te pot asigura insa, ca imi plac enorm. Sunt...imposibil de dragute <3.
Take care si mai multe ilustratii [ sper ca asa se numesc, LOL nici asta nu stiu sa-mi dau seama daca-i bine sau nu 21 ]

Textul e inventat,cel putin asa sper,deoarece ma plictiseam,si trebuia sa o zic lumii intregi.21
Si evident vor mai venii si illustratii,momentan(pe bune exact in momentul asta) postez ceva facaturi in Photoshop.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)