Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Ah...Dalorius21 Parca ai pus expre intrebarea asta ca sa nu raspunda nimeni21 Poi ce as face... L-as lua la rost pe Seby-chan(cu greu...poate chiar fortata) si l-as convinge sa ma lase in pace4
Next: Cfd Seby-chan tiar face o dedicatie gen: " oooo mo amore...vino la mine ,ca daca nu! vin eu la tine.... Te'aspero cu-o sarutare si cu o floare.... una mare uai"21 Sau ceva de genu 39
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Zuppy05 Ce dragut ar fi din partea lui, whai, nici nu am cuvinte.
Kamy-sama, cred ca...ca...nu stiu ce sa cred dar, DAR nu cred ca Sebas-chan ar fi in stare sa behaie asa, dupa cum ai descris tu, asa se numeste. Dar nu stiu ce as face, probabil doar i-as intoarce spatele.
Next: Ce ai face daca ai afla ca mama ta a fost amanta lui Claude si in acest moment el e amantul tau, retine, amantul.
[Imagine: ak8THBQ.png]


As incepe sa rad in hohote (fals) si apoi as spune:
-O dude! Good joke21
Iar daca el ar spune ca nu a fost o gluma as spune:
-Wtf! You Kill me :dead:
Next: Cfd ai afla ca Alois e fiul tau iar tripleti frati tai? 19
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Pai as stii daca Alois ar fi fiul meu pentru ca, ei bine pentru ca eu l-as naste.
Dar tripletii? Huh, chiar mi-ar placea sa am asa frati. Draguti si puternici si mai presus, identici. M-as bucura.
Next: Ce ai face daca Ciel ti-ar lovi masina, un BMW 15 ?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Daca e Bmw doar l-as injura printe dinti...dar daca ar fi vre-o masina de pe vremea cand ma incaltam cu caciula....I-as lipi una de ar spune in loc de pompa, "fomfa" 22|
Next: Cfd Alois te-ar pune sa te dezbraci in fata lui? 19
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Zuppy04 nu m-as dezbraca, nimic mai simplu. Nu m-as dezbraca nici daca in locul lui Alois ai fi pus Sebas-chan, asta asa e. So, poate sa 'ma puna' cat vrea, nu o fac.
Next: Ce ai face daca FinnY ar veni sarind la tine si ti-ar spune ca ti-a bagat informatiile personale pe un site de matrimoniale pentru ca ii era mila ca nu ai pe nimeni langa tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]


As ramane perplex22 Adica Seby-chan (dragutzul de seby :->....) nu simte nimic pentru mine20( Nu e posibil!!! L-as lasa in pace si as fugi la Seby...:->
Next: Cfd Miss Red ti-ar spune ca ar vrea sa devii noua ei protectoare 19?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Moa? Je? Watashi wa? Me? Eu?
Nu, mersi. Zic nu la multe azi dar chiar nu. Plus de asta, e prea rosie pentru mine. Rosu e o culoare foarte frumoasa dar ce e prea mult strica.
Next: Ce ai face daca ai primi o palma de la Meirin?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ias da si eu una inapoi, cu dobanda cu tot, sa nu se supere21
Next: Cfd Grell-chan ti-ar spune ca te iubeste? Si ti-ar da si un buchet de trandafiri rosii71
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

As mirosii trandafirii si...i-as multumi frumos, dar as spune ca nu simt la fel pentru el, poate doar...pasiune Zuppy07
I-as explica in totalitate cum ma simt si l-as ruga sa ma inteleaga.

Next: Ce ai face daca Seby te-ar lega cu catuse de pat si l-ar pune pe Pluto sa te...sa se joace cu tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)