Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AMV constest

#1
Buna! Acest topic este numai despre AMV-uri. Intrebari,raspunsuri si desigur concursuri cu AMV-uri.
Poate ca unii nu sunt pregatiti sa foloseasca programe sofisticate sau avansate sau nu vor sa participe la Nijikon sau Otaku. Aici pot vorbi despre pasiunea comuna : AMV-uri. Puteti posta orice AMV ( fara hentai ,yuri sau yaoi) facut de voi.
^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#2
Imi spui si mie te rog frumos cum sa fac un AMV. Stiu ca e ciudat dar te rog frumos din toata inima sa-mi spui.

#3
deea hug nu ma pricep la Amv, dar am venit sa o lamuresc putin pe ioana 4

asa, draga mea... un AMV, se face prin: (nu stiu, dar acest tutorial al zupului, te va ajuta, cat de cat spre facerea primului Amv.

Intri pe link-ul acesta si citesti: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=250 daca ai nelamuriri, mai incearca sa vezi si ce amv, au facut in acest timp, membrii zupului, si te poti inspira ^^

#4
Păi şi ce caută la amv duel ? secţiunea e doar pentru dueluri nu şi concursuri. Pentru asta trebuia la AMV postat topicul nu la dueluri. Că nu are nici o legătură cu secţiunea.
-

#5
Lynn.. eu stiu,

poate vrea sa faca un duel de AMV, .. nu prea am inteles ideea topicului.. ori este duel,, ori este un gel de topic de ajutor pentru cei care vor sa creeze un amv, iti cauti partener de duel sau e un concurs cu premii? 714

Lamureste-ne si pe noi 21

edit: ( 14:55 )

Da.. pai daca este un topic de concurs , cel mai potrivit este, cum a zis si Lynn la sectia Amv. Sic a sa inteleg, aici si ajuti persoanele care nu stiu ce e ala AMV, si mai faci si concurs? Topic 2 in 1? 21

#6
HEy ! Damn am uitat de acest topic ^^ Pai chiar este un topic deschis pentru dueluri, dar mai intai trebuie sa stie oamenii ce este acela un AMV.
Si da vor exista si dueluri doar ca momentan vad ca nu se inghesuie multi :l voi posta eu prima un AMV mai tarziu si poate il conving sa dea medalii castigatorilor duelurilor ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#7
Pai, aici se fac dueluri in 2-3-4 paxim 5, cred) Jucatori. Tu cred ca vrei sa existe un fel de dueluri! Pai, cine stie, poate vom avea si un concurs de AMV-ul lunii/saptamanii, dar deocamdata, vad ca Flaw si restul sunt ocupati cu Nijicon ( succes la el, si sa iumi povestiti) si cred ca dupa Niji, o sa poti sa vb cu flaw.

Eu, una ma intreb de ce nu ai pus tu topicul in AMV, pur si simplu. Acolo cred ca este locul special de vb despre ele. Nu stiu, cum vrei tu.. dar nu cred ca multi stiu cum se fac Amv-urile...

Flaw sa dea medalii 106 Pai, daca tot exista concursuri GFX/Fan Fic/Desen, poate ar exista si unul de aMv. 4

#8
Mdea. Pai nu cred ca voi face vreun concurs de AMV-uri ....nu ca nu as vrea ci pentru ca nu imi prea permite timpul. Mai intai trebuie sa sti ce Dumnezeu este ala un duel de AMV-uri, adica...okey faci un duel cu cine: cucu participa :l nu stiu, merg pe principiul urmator: poate ca sunt oameni care au talent sau nu si l-au descoperit si mai bine sa puna intrebari si pe urma sa participe. Ei si daca trebuie inchid topicul asta si redeschid altul cu intrebari despre AMV , mai bine asa?
Dupa Niji? A pai daca il prind si nu are treaba il intreb chiar maine.
Nu am pus pur si simplu topicul , ci am vrut sa recrutez noi talente. Vor exista si dueluri. Daca trebuie chiar demonstrative...trebuie sa fac putina propaganda sa intre lumea dar mi-e asa de lene momentan incat perefer sa vad daca mai are cineva chef de topic sau il voi inchide.
Apropo, ca tot ziceai de Niji. Mai ai vrea sa fac un topic unde sa postam toti poze? Mie una mi-a placut si toti dar toti userii Zuppy au fost mai mult decat ospitalieri. A fost superb. Maine clar voi inregistra stand-up-ul... ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#9
Well...nu stiu ce credeti dar sper sa va placa....ultimul pe care l-am facut,dak binevoiti sa-mi spuneti parerea as fi foarte fericit http://www.youtube.com/watch?v=BLjvp2GnpNA ,cat despre vre-un contest...nu stiu unde sa intru ca sa imi pun vreunul din vid-uri...iar pt nijikon...m-am trezit cam tarziu 10anyway...astept pareri...multumesc

#10
(23-10-2010, 08:56 PM)deeaH2elen A scris: Mdea. Pai nu cred ca voi face vreun concurs de AMV-uri ....nu ca nu as vrea ci pentru ca nu imi prea permite timpul. Mai intai trebuie sa sti ce Dumnezeu este ala un duel de AMV-uri, adica...okey faci un duel cu cine: cucu participa :l nu stiu, merg pe principiul urmator: poate ca sunt oameni care au talent sau nu si l-au descoperit si mai bine sa puna intrebari si pe urma sa participe. Ei si daca trebuie inchid topicul asta si redeschid altul cu intrebari despre AMV , mai bine asa?
Dupa Niji? A pai daca il prind si nu are treaba il intreb chiar maine.
Nu am pus pur si simplu topicul , ci am vrut sa recrutez noi talente. Vor exista si dueluri. Daca trebuie chiar demonstrative...trebuie sa fac putina propaganda sa intre lumea dar mi-e asa de lene momentan incat perefer sa vad daca mai are cineva chef de topic sau il voi inchide.
Apropo, ca tot ziceai de Niji. Mai ai vrea sa fac un topic unde sa postam toti poze? Mie una mi-a placut si toti dar toti userii Zuppy au fost mai mult decat ospitalieri. A fost superb. Maine clar voi inregistra stand-up-ul... ^^

O.K.

Replica ta e de muullt timpp 21 Asa, pai nu vreau sa il inchizi eu una nu am nimic cu acest topic, dar daca nu se organizeaza nici un duel, mai bine il muti la AMv, locul de amv, nu la dueluri amv. ( ce fel suna : )) ) Si daca sunt interesati multi, poate o sa fie la sectia aia cu lucruri importante, si va ramane acolo. Il vor vedea multi, si taramm.. o sa gasesti talente. Acum, nu stiu, dar cred ca ar trebui mutat, nu sters. Si despre poze cu niji, parca flaw a facut un aastfel de topic [mai precis, da a facut].

Parerea mea :p




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)