Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prezicem viitorul

#81
telenovele + un barbat = ...lacrimi :]] din cate am auzit telenovelele sunt triste, nu??? xD (n-am alta idee pe moment >.>)

un american + un roman = ?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#82
un american + un roman = furt
De ce? Pai romanu` ca e el smecher fura tot ce prinde de la american...

Next : blonda + un card de credit = ?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#83
blonda + un card de credit =Cumparaturi8

Eu sunt satena cu multe noante de blond in cap(uni cred ca's vopsita29)..ma rog dar eu stiu ca daca as avea un card de credit m-as duce la cumparaturi8..sau daca as avea 18 ani m-as duce sa'mi iau o masina...vreau sa-mi iau carnetu' 20

Next: O melode data la maxim+ colege care au chef sa vorbeaca pe mess= ?
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#84
O melode data la maxim+ colege care au chef sa vorbeaca pe mess = ce ciudatenie o.O nu stiu...timpane sparte si degete rupte??? :]] alta idee n-am

google chrome + opera = ? xD
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#85
google chrome + opera = un nou browser..sorry dar nu imi vine altceva in minte si nu is pocnita de imaginatie azi ( normal, dupa 2 cazaturi la ora de sport e logic ca doar asfaltul m-a pocnit azi 21)

vulpe + caine = ?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#86
Un joc de Pocker.

What? Ce sa faca o vulpe si un caine singuri impreuna [ stati, ca ma trec ganduri perverse, ca intotdeauna ], decat un joc bun pe dezbracate ? [ = ]] Romania prosteste, mai bine nu veniti in ea ]
Sau poate un box, cine stie... daca pe acolo, din intamplare, trecea un ornitoring in calduri?
Chiar as vrea sa vad asa ceva, stiu : - J Nu pot sa imi opresc ideile tampite sa isi faca aparitia in capusorul meu plin de... [ daca ma cunoasteti, stiti ce am in cap XD ]


Next:

Caine + pasta de dinti = ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#87
caine + pasta de dinti = accident rutier
De ce? Pai cainele se spala pe dinti cu pasta si rezulta niste dinti stralucitori si mai rezulta ochii orbiti ai soferilor si rezulta accident...21

orgoliu + iubire = ?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#88
dezastru in iubire
pentru ca deobicei omul nu poate renunta la orgoliul lui care nu il mai paraseste si iubirea e si ea pe acolo21
chitara+aparat foto=?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#89
chitara+aparat foto= paparazzi

Citaristul faimos, urmarit de apartele foro, tinute in mana de paparazzi, care vor sa stiie totul despre asa zisul STAr. 21

coca cola+cafea= ?

#90
coca cola + cafea = diaree 21 si vomit 21
un cutit + un Light din Death Note = ?
21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)