Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prezicem viitorul

#71
o fata frumoasa + un baiat jegos = un cuplu murdar :]] stim doar ca uratenia se ia mai repede ca frumusetea

vodafone + orange = ? (azi sunt fara idei...)
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#72
Vodafone + Orange = O gramada de platit dupa aceaa ! ~14
Credeti-ma ca asa este :]] Tocmai am patit-o ! Mai devreme a venit facurta la telefeon si cand am vazut-o era sa-mi zmulg parul din cap :]] Nu dau numarul.. mai bine nu stie nimeni.. numai eu.. doar eu [ muahaha ! ] >:].. e clar chiar m-am tacanit.. ::]]

Next : Telefon + Un tacanit = ?

#73
Telefon + Un tacanit = carcasa sculata la telefon

acum o luna aveam in buzunarul drept de la pantaloni telofonul(fara husa) si in acelasi buzunar am inghesuit dupa aceea si cheile...niste seminte si un pachet de guma...si asta a rezultat...carcasa telefonului desfacuta(a trebuit sa o lipesc cu Picatura21 )

Next:Mess+colege care au probleme cu baietii=?

Sa vedem ce rasp.?15(am o minte foarte kynky21 )
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#74
Mess+colege care au probleme cu baietii= Durere de cap

Toate colegele cu care te intelegi bine si au probleme gasesc te vad ca pe un servetel in care sa isi sufle toate dorintele si supararile, asteptand de asemenea sfaturi. Imi place sa sfatuiesc lumea (mai ales daca e spre folosul meu), dar sa aud intr-una aceleasi probleme ma face sa devin foarte plictisita. O plictisita fara scrupule.

next: parinti plecati+iubit/iubita=?

#75
parinti plecati+iubit/iubita=WILD PARTY!

Asta am de gand sa fac eu la varsta de 14 ani, cea mai wild dintre wild party care a existat.am de gand sa invit toti prietenii,membri de pe acest site si sa mergem in clubul Player..ca ziua mea e in August15..

next:alegere+2 dintre cele mai bune prietene=?

Asta mi s-a intamplat2
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#76
Alegere+2 dintre cele mai bune prietene= O mare ceartă!! Şi mie mi s-a întâmplat ceva în genul:
Eram într-o pauză,şi vine o prietenă bună şi-mi spune: Ştii ce a zis Andreea [cealaltă prietenă bună] despre tine? Că esti fiţoasă,tâmpită şi proastă.A doua pauză,mă duc la Andreea şi o întreb dacă e adevărat,iar ea spune că nu că Mihaela [cealaltă fată] minte! Şi eu ce să aleg? ... Eram în pană...Mă rog e bine că a trecut! 4

Next: o profesoară de franceză blondă şi dinţoasă + nişte copii de mai mare gălăgia?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#77
o profesoară de franceză blondă şi dinţoasă + nişte copii de mai mare gălăgia = cativa de 4 in catalog 4

soare + ploaie = ?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#78
soare + ploaie = curcubeu =3 21 sau o atmosfera placuta de toamna stricata de soaaare >.> adica dezamagire

masina + om = ? :]]
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#79
masina + om = accident rutier 21

jogging + catel = ?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#80
jogging + catel = caine erou

De ce? Simplu : - j .
Un caine ce alearga cat il tin picioarele... se opreste in fata unei bijuteri scumpe, cum statea si admira un inel din aur ce sigur i se potrivea, se aude un zgomot puternic. Din istinct incepe sa latre si sa se dea in spate din cauza acelui sentiment de frica ce ii pulsa in tot corpul, un hot ce tocmai sparse acea bijuterie se impiedica de caine si cade, tot ce furase cade din sac si cade in unul dintre canelele de langa un Jeep negru. Politisti vin si il aresteaza chiar cand vin ziaristi. A doua zi dau pe prima pagina poza cainelui cu titlul de:
"Sock! Un caine a devenit peste noapte un erou! Politisti Romaniei sunt mai lenti decat un caine schiop!"

Next: Telenovele + barbat = ? [ nimeni nu stie, buhuhuu! ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)