Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

BEP - Meet me Halfway

Nu ştiu ce naiba m-a apucat să ascult piesa asta şi mai ales bep, dar nu ascultam de obicei. Oricum nu las eu anathema pentru trupa asta : )) Şi chiar aşa nu ştiu de c emă atrage, probabil versurile, că vocea lui fergie putea fi mult mai lucrată în impostaza asta decât cum e acum. Aici e nevoie de lucru pentru că în impostaza în care a fost pusă în piesa asta mă face să mă gândesc că dacă atunci când cântă versul ăla la sfârşit nu va mai continua cu ceva, Sfârşitul versului ei este mai mult decât naşpa. îl termină realemnte naşpa că parcă mai are să continuie din vers.
So, nu ştiu de ce ascult piesa asta, dar mă rog.
-

hmm...acum ascult Linkin Park - "Leave Out All The Rest" .
Imi place melodia , ma linisteste intr-un fel 39:

http://www.youtube.com/watch?v=LBTXNPZPfbE 5

poi eu ascult multe melodii dar in general imi place michel jakson

now e rednex-wish you were here...cam lenta melodia da e simpatica
next=>habar n-am...cred ca se termina playlistul da daca ii dau sa o ia de la capat e tot rednex-bottleneck bob
chiar n-am idee de ce ascult country acum
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

Adam Lambert / I'm your entertainment
Mda, am făcut o pasiune pentru acest cântăreţ şi per ansamblu, chiar îmi place foarte mult. Sincer nu m-am documentat prea mult despre el, dar chair şi aşa îmi place destul de mult. O să mai ascult. are o voce tare mişto. . .
-

David Rush feat Kevin Rudolf - Shooting Star
Pf, deci ador piesa asta 21. Imi place ca ma pot zbengui cum vreau eu pe ea 24. Beatul e superb, si-mi place ca e ... nah mai electronica sau ceva in genu. 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













hmm,In momentul de fata ascult Breaking Benjamin - Dance With The Devil.
[Imagine: Pureloid.jpg]


[Imagine: 5448822.png]

Gackt - Last Song
Ador melodia asta...îmi place şi mesajul care îl tarnsmite...şi mă linişteşte...şi o canta Gackt [okz, ăsta e un detaliu care mă afectează doar pe mine:3]. Dar chiar e superbă melodia asta, aş putea sa o tot ascult vreo 4 ore bune şi nu m-aş sătura de ea.
KyuMin.

Sonata Arctica - Sing in Silence

Gata, sunt obsedată după melodia asta :X Versurile îmi plac, la fel şi scundul. Se vede că formaţia e una bună şi cu experienţă. Oricum, cântecul e genial 8 şi e numai vina lui Metal că am căutat-o pe youtube 21

Momentan ascult Simple plan - "Save you" ( melodie cu incarcatura sentimentala >.<" )
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.826 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 280.914 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)