Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Well ...

Black eyed peas - my style.

Am gasit aceasta melodie la un chat Inuyasha si mi-a placut. Este destul de draguta ... Versurile sunt ok ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Blind Guardian - Beyond the Ice

Melodia asta mi-a plăcut de cum am auzit-o, un instrumental excepțional al acestei trupe. E greu e spus în cuvinte cât de mult îmi place melodia, dar cert este că e una din preferatele mele.
I set sails for the ageless winds
No fear of dying or a thought of surrender
I threaten every barrier on my way
I am bound forever with Token of Time

http://www.youtube.com/watch_popup?v=XL825oKG-xw#t=19

Ete piesa asta care nu e întreagă dar imediat ce pun mâna pe
ea am am să o ascult, nu ştiu de ce da îmi place cum sună
iar pentru amv-ul ăsta e potrivită xddd
-

Spike - Scandal

Ok, piesa e dementa 24) . Referenul nu are nicio legatura cu versurile piesei, deasemenea nici versurile intre ele. Si totusi suna foarte bine 24). Ador vocea lui spike si ideile lui sunt prea bestiale. 'Un fel de Scufitu cu ochi verz ' 24 . Mor. Negativul e prea tare =) parca e dinala rus sau bulgar la hora 24. E marfa piesa, merita ascultata.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Kelly Clarkson - Don`t Waste Your Time

Deci , ador piesa , e prea tare :X . Ascult piesa de aproape jumate de ora.
Refrenul e mult prea super, versurile piesei sunt geniale ^^ . Kelly Clarkson are o voce placuta, foarte draguta, canta bine si imi place mult aceasta melodie . . . E pe gustul meu piesa D: .
http://www.youtube.com/watch?v=pByIG5Hmfbk
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













Orson - Ain't no party

Este singura melodie pe care o stiu a acestui cantaret dar ma amuza la maxim, nu stiu de ce, poate din cauza melodiei ;-? oricum ma face sa ma misc : ]]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

SonatAArctica - The last amazing grays

Sonata este trupa mea preferată şi melodia asta este...minunată! Îmi place vocea solistului, soundul, versurile. 8 Azi o ascultam în ora de fizică [ la căşti ] şi, de inconştient ce sunt, am început să cânt versurile 21 Bine că profa e aproape surdă şi n-a auzit 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



http://www.youtube.com/watch?v=GxvI48IwS9Q

Lil Wayne este super calumea, are nişte piese super, plus că vocea e tare mişto.
Melodia o ştiu de la un AMV cu Izaia Orihara, mi-a plăcut cum începea aşa că
am căutat piesa şi am dat de Lil Wayne, deşi să fiu sinceră nu ştiam că era cântată tocmai
de el. Vocea nu mi se părea cunoscută, so, când am auzit mi-a plăcut. Totuşi la un moment dat al piesei, observi nişte linii care seamană cu melodia Umbrella a lu Rihanna.
-

Rammstein - Ohne dich
Noua mea obsesia , de când am dat de ea o ascult în continuu . Am descoperit melodia mai mult din greşeală , plictisită de muzica mea actuală . Cred că este singura melodia de la această formaţie care mi-a plăcut atât de mult . Germană nu mă pasiona prea mult , dar acum sună foarte frumos , chiar nu cred că m-ar fi încântat dacă nu era în această limbă .
Îmi place linia melodia care mă linişte-te , te ,, adoarme " şi vocea groasă a cântăreţului . Ce să mai spun , o ador . Versurile sunt perfectă , am avut nevoie şi o traducere în engleză pentru a le înţelege mai bine .
,, Weh mir oh weh, und die Vögel singen nicht mehr..." versul asta mi-a rămas întipărit în minte .
Oricum este o melodie superbă , poate este doar părerea mea .

Rammstein - Ohne dich

Rammstein - Te quiero puta

Ok, e o melodie ... pf, care ma amuza 24. Mi-a dat-o Tudor [ un prieten ] pentru ca lui i se parea epica dar mie mi se pare foarte, foarte amuzanta. 21 Mai ales versurile, le inteleg la perverctiune. Vocea tipului cu spaniola nu prea merge sau poate ca nu-mi place mie. Dar totusi 24 e foarte amzant. "Dame de tu fruta" <- aici ma prapadesc de ras 24. Are niste versuri perverse ! Foarte. Si mai ales faza cand striga ' Te quiero puta ' pe acolo-mi vine sa si cad pe jos. 22 Pe bune, e o melodie care ... ah lol 24 nu imi gasesc cuvintele, poate o sa ma considerati dusa, dar lol e o melodie care ma face sa ma rosesc toata 24.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.826 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 280.830 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)