Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Le Tany

#11
Welcome Zaru

#12
(21-04-2013, 10:53 PM)Ayrin Charles A scris: [i] Hello, mortal!
Bun, ai citit cumva "Dintr-un Buick 8" de S. King? O am acasa si inca nu am reusit sa o termin pentru ca mi-au facut alte carti cu ochiul.
Asculti Nightwish, Xandria , Within TEmptation, H.I.M., Alice Cooper? If no,t you should.
Welcome , little devil!


Um, n-am citit-o, dar am auzit de ea. Pare promi??toare, se-ar putea s?-?i plac?.
Cam tot ce ai enumerat mai sus, plus alte cateva zeci de trupe de acest fel.

Thx pentru ur?ri *hugs*
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#13
Superb! Ce melodie iti place cel mai mult de la Cooper si cum iti petreci timpul liber de obicei?
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#14
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#15
Ai ascultat albumul nou, "Welcome 2 my nightmare"? E facut dupa cel vechi, insa continua povestea de pe "along came a spider" si are cateva melodii noi , iar fiecare melodie reprezinta o parte a povestii construita in ultimele 3 albume. "Last man on Earth" si "What baby wants [baby gets]" mi se par cele mai tari de pe album .
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#16
1. Scumpilor, folositi, va rog, PM-urile sau mesajele de profil ca sa va discutati preferintele in materie de muzica. You are spamming za topic. >.<

2. Welcome, @Tany!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#17
Mul?umesc pentru urare ?i scuze d? spam ~

?m, da..am ascultat-o. E ok. e printre cele mai bune, cei drept <3 .
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#18
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#19
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#20
@Costin , vrei sa citesti inca o data, te rog, primele 3 cuvinte din regula?

Cand va prezentati scrieti ceva mai mult decat ce nume si ce varsta aveti, de exemplu : care ar fi preferintele voastre in materie de anime/manga [ forumul axandu-se pe anime/manga ], in materie de muzica, filme etc.

S-a prezentat, a zis ce muzica asculta and stuff si a dat detalii. No problem whatsoever, numai ca apoi conversatia a luat-o strict in directia asta. 106
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)