Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

Poate putina regretare. Dar mi-as lua niste pantaloni decenti, un hanorac si mi-as anunta familia ca ies pana afara. Nu conteaza ce trebuia sa fac prin casa etc.

Ce sentiment ai cand esti la ora de matematica si nu intelegi absolut nimic din ce se scrie pe tabla si se dicteaza?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

De nervozitate. Si cand ma enervez, fac ca toti dracii.. As vrea sa tip la prof:" Da' mai opreste-te si tu din balmajit ca nu inteleg! .. Ia-o de la capat! " . AS vrea:]].

Ce sentiment ai cand te uiti pe geam, in casa e cald si afara ninge =p~.? [ sentimentu` / peisaju` meu preferat ^.^ ] .
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Foarte placut. Iubesc sa privesc afara cand ninge :X Si o cana de ciocolata calda si totul e perfect pentru mine XD Ca sa fiu mai in tema... un sentiment linistit si visator cred 106

Ce sentiment ai cand te uiti/te-ai uitat la yaoi?

Psycho XD

Hihi:]]. Umm, imi vine sa mor. Mai exact sentimentul "fluturasi in stomac". E asa adorabil sa te uiti la Yaoi 78. Adica , cui nu i-ar placea? [ 24 ] .

Ce sentiment ai cand deodata, vine un baiat/fata care il/o crezi adorabil/a , te intreaba de vorba si nu poti sa-i raspunzi pentru ca ...
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Ma simt rosie, dar nu mi se intampla. *laughs* Vorbesc normal. 10 Dar o data venise un baiat adorabil care e dragut pentru al impinge (provocare pierduta) si il imping incet si atunci aveam o carte care avea probleme cu unele pagini. La cat de "emotionata" eram ramasesem cu pagina in mana! *rolling* Colega mea de banca, Dya, si eu ne bufnise rasul de idioate ce suntem, nu alta. xd I don't know...

Ce sentiment ai cand... te gandesti la aceasta intrebare?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Am sentimentul ala care il am mereu cand tre' sa scriu ceva pe tatatura nu sunt sigur cum sa explic.....Stau si ma uit 10 minute la un post/topic fara sa stiu ce sa scriu si cum sa scriu,something like that.
Next--->Ce sentiment ai cand faci ceva "ilegal"??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Depinde ce inseamna ilegal....nu prea fac fapte ''ilegale'' dar daca uneori se pune si copiatul hmmmm pai ma simt ciudat,imi tremura mainile si transpir...

NEXT: CE sentiment ai cand vorbesti cu cineva care-ti place si nu ai tupeul sa-i spui?
[Imagine: wqymg0.jpg]

De emotie, de neliniste sa n-o dau in bara. 21 Stiu sentimentul asta cel mai bine. 21

Ce sentiment ai cand primesti ban pe un forum/server/chatgroup ?
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

De dezamagire.. Apoi, dintr-o data bufnesc in furie . Then, dupa ce ma linistesc incerc sa imi pun intrebarea "Dc?" fiind confuza. x3.. Sii, daca e ceva important, dupa furie incep sa plang de nervi:]]. Nushtiu dc mi se intampla asa, dar asta sunt eu.
La-la-la.. !
:]
Next: Ce sentiment ai cand asculti melodia ta preferata?:3.
Aww, lovely <3.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Ma calmez sau intrsitez...defapt ma si calmez ma si intristez in acelasi timp+ca melodiile preferate se schimba de la saptamana la alta.
Aaa--Ce sentiment ai cand te pierzi??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)