Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#61
Unul de plictiseala, mi s-ar face somn.
Ce sentiment ai atunci cand te dai cu ruj pe buze?
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#62
De nimic, pentru ca eu nu ma dau 24)))


Ce sentiment ai cand desenezi?

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#63
Sunt in lumea mea. Desenez asa cum vrea, nu exista nicio limita, pot folosi orice culori, pot crea orice poveste, sa scriu ceea ce simt, sa fac un potret persoanei pe care o iubesc. Chiar daca nu-mi iese intotdeauna asa cum vreau, macar am incercat, asa evoluezi si asa iti dai seama ca se poate mai bine. E frumos atunci cand te mandresti ca acel desen a iesit perfect din persfectiva ta - punctul de vedere.
Ce simti atunci cand te straduiesti sa faci ceva peste limitele tale si nu reusesti?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#64
Unul de ciuda. Si nu ma las pana ce nu reusesc sa duc la bun sfarsit acel lucru, daca vreau cu adevarat sa-l fac. Cum ar fri atunci cand vreau sa-i dovedesc cuiva ca pot lua nota mai mare decat el sau, gata, deja am deviat de la subiect.
Ce sentiment ai atunci cand te impiedici si cazi?
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#65
ma simt putin penibil ... mi se intampla destul de des prin casa >.>... cred ca nu ma tin picioarele

ce sentiment ai cand faci teme ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#66
De multe ori am un sentiment de plictiseala(cand fac tema la istorie),dar se intampla si sa imi placa sa le fac.
Ce sentiment ai atunci cand esti ascultat la fizica?

#67
Un sentiment gen: "Ma lasi, femeie, in pace, in durerea mea?! Telefonu', vreau sa scriu la fic 45"

Ce sentiment ai atunci cand citesti o carte horror?
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#68
Unul ca s-ar putea iasa unu din podea si sa ma prinda daca ii cu fantome:-SS
In acelasi timp si de agitatie ca deobicei nu dau totul e fata genul asta de povesti ceea ce le face captivante8
Q: Ce sentiment ai cand, intr-o poveste se intampla ceva ce te-a captivat cu adevarat, iar scriitorul o lasa pe alta data? -chestie valabila si la ficuri :X-
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#69
„ OMFG, OMFG O_____O' ”... and then... „ ARE YOU F*CKING SERIOUS ?! :o ”
Aș fi super dezamagită. Și aș muri de ciudă toată ziua. Probabil că nu aș exagera, dar m-aș plânge cât de cât. Presupunând că este o poveste cu adevărat super-mega-ultra-hecta interesantă, care să merite supărarea.

Ce sentiment ai atunci când realizezi că ai rămas fără șampon chiar atunci când te pregăteai să îl folosești? xDD
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#70
Ce sentiment ai atunci când realizezi că ai rămas fără șampon chiar atunci când te pregăteai să îl folosești? xDD
Pai as fi foarte nervoasa si primul lucru la care m`as gandi ar fi cu ce sa ma spal si probabil voi recurge la un sapun oarecare deoarece nespalata pe cap nu rezist iar dupa ce termin caut sa`mi descarc nervii pe cineva.
Ce sentiment ai atunci cand iti faci unghiile? [penibil,i know.. :...: ]
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)