Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

Citat:Asa cum spun de multe ori: "Imi pare rau daca parerea mea v-a ranit"
Fix'd.

lol++

A da: vreau din asta medalie de sagetator. Tre sa scanez buletinu?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

@Luli.: Da, sunt vreo 3 modele, spune-mi pe care il doresti.

@Cătă: Da, da si da 21

@Andreea.: Ala e nick-ul ei? Exact asa cum l-ai scris tu? Ca am nevoie de username cand dau medalia, si daca nu il scriu cum trebuie, nu va primi nimic. Cand userii cer singur medalia dau direct copy-paste la nick din postul lor.

@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: Mai, eu te-am intrebat daca ai facut quiz-urile cu generatorul nostru pentru ca medalia se da pentru acest lucru. Au mai fost persoane care au inteles ca medalia se da daca posteaza ce rezultate au obtinut la quiz-uri postate pe forum, la sectiunea de quiz-uri.
Intrasem recent sa vad daca Andreea. a facut 3 quiz-uri cu generator, ca sa verific daca ii pot da medalia si nu imi aminteam sa fi vazut pe acolo username-ul tau.

Atat, nu a fost nici o acuzatie sau ceva de genul, ci doar am cerut o lamurire, ca sa nu mai stau sa verific daca nu cumva ti-ai schimbat username-ul intre timp, daca poate nu erai logata cand le-ai facut si asa mai departe 10

Medalii pentru ca ai medalii... nu stiu, mie chiar mi se pare ca da cu virgula, nu crezi? 21
Lynn nu s-a luat de tine, e putin cam ciudat o medalie pentru numarul de medalii.
In plus, chiar asa de greu ti se pare ca se obtin medaliile pe Zup?
Scrii o poveste si o poezie si o postezi la fan fiction. Pentru asta primesti medalie.
Faci cateva poze si le pui la sectiunea de fotografie. Pentru asta primesti medalie.
Desenezi ceva si postezi la fan art. Pentru asta primesti medalie.
Faci un sig si il pui la GFX. Pentru asta primesti medalie.
Ti se par greu de facut aceste lucruri? Sunt exact asa cum ai zis tu, medalii usoare, dar nu usoare-usoare.
Iarta-ma, nu vreau sa te supar, dar tie chiar ti se par lucruri dificil de realizat? ._. Nu stiu ce ar putea fi mai usor de atat... Adica na, trebuie sa contribuie si un user cu ceva la forum, macar putin, cum ar fi un fic sau un desen.

Daca ai alte sugestii pentru medalii sau pentru site in general, esti invitata mea sa ni le spui. Nu se supara nimeni, crede-ma. Poate nu vom fi mereu de acord cu ideile tale, dar cu cat primim mai multe sugestii, cu atat putem imbunatati site-ul, sa fie cat mai pe placul vostru!

Btw, ai spus ca multe persoane ies de pe Zup din cauza plictiselii sau a dificultatii.
Ce ti se pare tie ca e dificil? Sau ce ti-au spus altii ca li se pare dificil? 39
Iar la plictiseala... ca sa imi fac o idee, tu ce lucruri stii ca se pot face pe Zup?
Ca sa nu fiu inteles iar gresit, nu iti reprosez nimic acum. Vreau doar sa inteleg aceste lucruri si sa aud parerea ta ca sa vad ce pot face in legatura cu aceste probleme.
Ah, si daca se poate, te-as ruga sa postezi raspunsul in acest topic. E facut special pentru sugestiile referitoare la Zup 4 Multumesc anticipat!

@ღ♥Alexღ♥: La multi ani!

[edit]
@Kashim: Nu stiu... sagetatorii sunt nascuti in perioada asta? ca nu le am cu zodiile

Primul model.
Ah, şi primesc şi medalia acordată celor care fac parte din Fan Fiction Staff?

Întreb pentru că habar n-am. xD
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

@Flaw
Acum e zodia scorpion (23.10 - 21.11), dar aceea a sagetatorului se incepe de pe 21.11 si se termina 20.12.
Tan: stie, problema era ca kashim nu stia ca medalile se dau doar in preajma zilei de nastere

Vreau si eu medalia pentru extra10.
Al doilea model
Multumesc.
[Imagine: aaaakip.jpg]

Mi-ai cerut sa-ti raspund si iti raspund.
Am intrat pe acest sait ca sa fac quiz-urile http://animezup.com/quiz-generator.html , sper ca aceasta problema sa se rezolve.
Inca ceva asi vrea medali pt. 100 posturi, acum am facut cele 100 de posturi si sper sa fie in regula. IN regula scrie 100 de posturi nu mai mult.
Apoi sa revenim la treaba cu cearta.
Cea cu medalia sa sti ca m-am gandit mai mult si mi-am dat seama ca este mai aiurita, dar nu stiu de ce dar mie imi cam place putin. Adica ma gandesc... nu conteaza.
Nu vreau sa ma cert cu nimeni ba chiar din potriva, dar eu chiar ma simt prost sa vb cu o persoana care este moderator.
Dar sa incheiem orice discutie.
888 Sper sa primesc medalia88:X

nu intelegi, nu sa rezolvi quizurile, ci sa le ... compui, sa le creezi pentru asta primesti medalie ...

daca ai creeat 3/10 quizuri acolo da link cu ele aici si iti vei primi medaliile.

@Luli.: Ok si da 4

@Musa*: Done.

@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: Uhm, nu a fost nici o problema, doar o intrebare 10
Oricum, poti spune ca s-a rezolvat, ti-am dat medalia de 100 de posturi (trebuie sa ai minim 100 de posturi ca sa o primesti, daca ai peste 100 nu e problema) si cele de quiz-uri (ti-am dat-o si pe a doua, cu anticipatie, chiar daca sunt doar 9 quiz-uri facute).
Nu te mai simti prost daca discuti cu un moderator, nu are de ce. Tot oameni sunt si ei 21

Uite-ma inca o data aici,ca obsedata sa-ti cer o medalie pentru ca am facut un fic.Eu nu am avut habar,dar Frozen Soul m-a batut la cap,ca merit o medalie 21 .Daca am facut o confuzie sry21
hug
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

denis ^_^, de plictiseala ti-am dat eu medalia, nu l-am mai lasat pe flaw >.> e somnoros azi cica

Flaw, dacă se poate te rog să - mi scoţi medalia de gfx team pentru că renunţ la echipa de gfx. Nu pot face în timpul pe care îl am comenzile, aşa că voi ieşi.
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)