Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

James Mccoy ( parcă ) - Billionaire . Am ascultat melodia asta nu știu cu ce ocazie și pot spune că versurile mi-au intrat în cap și acolo au rămas. Sunt pur și simplu obsedante, I can say. Also, îmi place videoclipul mult. Skaters, ofc. Pff, dar melodia și versurile sunt geniale. Aș putea să o ascult ore-n șir fără a mă plictisi deloc.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Era Travie 21

Jay-z feat. Rihanna - Run This Town / Posthumus Zone (Medley) -- versiunea mai smechera a melodiei ce o obseda pe Mimi in urma cu ceva timp. Doar ca asta e fara Kanye West. BP 3!
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Kamelot - Elizabeth III Fall from grace. Ultima parte din trilogia Elizabeth. Versurile sunt inspirate din povestea contesei Elizabeth Bathory. Ador versurile, iar vocea solistului e absolut superba. Live (cum o ascult acum) suna chiar mai bine.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


The Game - Put You on the Game -- produsa de Timbaland (desi la prima vedere nu pare produsa de Timbaland), deci logic ca se aude si vocea lui Timbo. De pe The Documentary. Perioada cand The Game era inca in G-Unit: "My unit is gorilla, f**k with my la familia, I will kill ya.".
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Gorillaz - Stylo (Ft. Mos Def & Bobby Womack) O auzisem din intamplare pe mtv cand a aparut si a trebuit sa descarc za whole "Plastic Beach" album si sa-l devorez + w +. E preferata mea de pe album. Meh, asta si "On Melancholy Hill".
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

Eminem- Not afraid.
Mda, m-am dat pe Eminem de ceva timp, ii ascult melodiile in prostie, iar Not afraid este una dintre preferatele mele. Imi place foarte mult, iar versurile transmit un mesaj foarte important. Defapt...toate melodiile lui transmit mesaje importante xD.
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Jay-z - D.O.A. (Death of Auto-Tune) -- Jay-z ia atitudine si ii da dracu pe toti aia care folosesc auto-tune Smile Productia de la No I.D. e bestiala.

Dupa asta vine Trey Songz feat. Nicki Minaj - Bottoms Up -- peste care sar ca n-am chef 21
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Nightwish - The Poet and the Pendulum.
Desi un cantec de 13,5 minute poate parea plictisitor, asta e chiar o capodopera. Chiar si vocea Anettei suna fantastic aici (ma rog, macar in varianta de studio). Cantecul asta e contine toate emotiile pe care le-ai putea trai si nu ma plictisesc niciodata sa-l ascult. Totusi uneori nu am rabdare sa-l ascult pe tot si atunci ascult doar anumite parti, dar chiar transmite o stare aparte atunci cand este ascultat in intregime.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


The Game feat. Ne Yo - Gentleman's Affair -- melodie asa de trecut timpul. Negativ bunicel. Ne Yo nu are voce enervanta pe ea 4 Si astia doi au mai colaborat.

Urmeaza Eminem - Medicine Ball
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

T.I feat Rihanna- Live your life
Melodie veche, dar foarte tare din punctul meu de vedere. Versurile transmit un mesaj foarte important si foarte adevarat. Imi place mult cum canta T.I, iar Rihanna are o voce minunata la randul ei. So live your life...
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.826 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 280.916 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)