Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Buckethead - The Hand (Feat. Maximum Bob & Ani Maldjian)
Grozavă piesa, defapt tot albumul e fain, iar Buckethead e unul din chitariștii mei favoriți.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

CN Blue - Love Revolution - Este melodia pe care o ascult un acest moment ~ o stiam de ceva vreme dar nu am vrut s ao ascult nu stiu de ce 21 insa acum cateva zile m-a apucat iar CN Blue-ul 21) si am ascultat-o \:d/si mi-a placut acum doar un vers il am in minte ' I want you in my life ' . Imi place partea instrumentala ^^ vocea lui YongHwa imbinata cu cea a lui JongHyun suna bine ^.^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













The Moaning Myrtles - And then I died ; melodia îmi aminteşte de genul ăla de muzică foaarte vechi, şi parcă îmi apare un videoclip în alb-negru, aşa îmi inspiră versurile. Este şi despre Tom Riddle şi despre Hogwarts, despre basilisk şi toate cele, mai ales că e şi Wrock, adică rock vrăjitoresc, pe care îl ador.

Shinee - Lucifer
Noul album al celor de la Shinee, Lucifer. O ador pur şi simplu iar look ' ul lui Key şi Taemin e absolut neaşteptat. Chiar nu mă aşteptam la acea schimbare super tare din partea lui. Totuşi recunosc că îi stă extrem de bine şi îl avantajează.
Lovertronic, Electronic.. O ador.
-

The Whomping Willows - Draco and Harry, asta ascult eu acum. E şi rock vrăjitoresc, şi Draco şi Harry, eh, au avut inspiraţie să facă acest cântec, mai ales că versurile sunt minunate, cel puţin pentru mine.

Adam Lambert-Whataya Want From Me
E geniala melodia mai ales ca mai e si rock si eu una ador rock-ul.Imi place la nebunie.Pot spune ca sunt dependenta de acest stil muzical.21
[Imagine: j5atg3.png]


Sum 41 - Over My Head.
Îmi place foarte mult melodia. Prima melodie de la Sum 41 care am ascultat-o a fost Still Waiting. După aceea am ascultat şi melodia asta şi No Brains.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Ascult : Ministry Of Magic - Goodbye Privet Drive; am început să devin obsedată de melodiile lor, asta a fost cred că a patra sau a cincea melodie de a lor pe care am ascultat-o vreodată, compusă de ei - în plus, cântă împreună cu Katrina din The Parselmouths~

Moonsorrow - Karhunkynsi
N-am mai ascultat de ceva vreme Moonsorrow. It brings back memories.

Acum ascult Pasarea Colibri - Dealul cu dor. Imi place de cand am cantat-o in tabara cu un din prietenele mele si mi-am dat seama cat de tare e muzica folk
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.841 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 285.673 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)