| Jurnalul Reputației pentru Nya. | ||||||||||||||||||||||
| Sumar | ||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||
| Comentarii | ||||||||||||||||||||||
|
Rem. (
1
) - Ultima actualizare 04-02-2011, 08:22 PM, {2} Pozitivă (+1): Mersi,pisi.
|
||||||||||||||||||||||
|
Ang. (
301
) - Ultima actualizare 28-01-2011, 12:22 AM, {2} Pozitivă (+1): Pervish thinking huh? Bullseye Geamanooooo
|
||||||||||||||||||||||
|
Zuza. (
238
) - Ultima actualizare 28-01-2011, 12:05 AM, {2} Pozitivă (+1): Pentru ca Nya e Nya si o iubesc asa cum e
|
||||||||||||||||||||||
|
Ang. (
301
) - Ultima actualizare 27-01-2011, 11:47 PM, {2} Pozitivă (+1): MerCi pentru reputatie darliing!
|
||||||||||||||||||||||
|
Ang. (
301
) - Ultima actualizare 27-01-2011, 11:47 PM, {2} Pozitivă (+1): Geamanoo!
|
||||||||||||||||||||||
|
Zăpă (
811
) - Ultima actualizare 16-01-2011, 10:12 PM, {2} Pozitivă (+1): Destul de bine . Tu?
|
||||||||||||||||||||||
|
Zăpă (
811
) - Ultima actualizare 16-01-2011, 12:05 AM, {2} Pozitivă (+1): Nyuţăăăăăăăăăă
|
||||||||||||||||||||||
|
Corina M. (
73
) - Ultima actualizare 14-01-2011, 11:15 PM, {2} Pozitivă (+1): Hugs, hugs.
|
||||||||||||||||||||||
|
Corina M. (
73
) - Ultima actualizare 12-01-2011, 10:41 PM, {2} Pozitivă (+1): Nu ştiu ce să zic, Ny. Situatiunea în care te aflii este putin cam [ prea ] încurcată.
|
||||||||||||||||||||||
|
Zuza. (
238
) - Ultima actualizare 11-01-2011, 06:24 PM, {2} Pozitivă (+1): Pentru ca sa iti mai multumesc odata ...
|
||||||||||||||||||||||
|
Me†al. (
227
) - Ultima actualizare 08-01-2011, 08:35 PM, {2} Pozitivă (+1): Mama ta ? Neeeah, eu te cunosc better. Btw, nice chap.
|
||||||||||||||||||||||
|
Me†al. (
227
) - Ultima actualizare 08-01-2011, 12:54 PM, {2} Pozitivă (+1): Normal că te cunosc, altfel m-aș fi enervat . Dar te știu prea bine
|
||||||||||||||||||||||
|
Zuza. (
238
) - Ultima actualizare 08-01-2011, 01:09 AM, {2} Pozitivă (+1): Eu de obicei sunt o fetita cuminte Dar azi am baut sampanie pentru copii
|
||||||||||||||||||||||
|
Zuza. (
238
) - Ultima actualizare 08-01-2011, 12:38 AM, {2} Pozitivă (+1): De ** Se vede ca imi este somn
|
||||||||||||||||||||||
|
Zuza. (
238
) - Ultima actualizare 08-01-2011, 12:37 AM, {2} Pozitivă (+1): Da cuostinta ... >:d< |
||||||||||||||||||||||

Geamanooooo
Neeeah, eu te cunosc better. Btw, nice chap.
Dar azi am baut sampanie pentru copii