Animezup - forum manga si anime
TYPE ! With your eyes closed - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: TYPE ! With your eyes closed (/Thread-TYPE-With-your-eyes-closed)



RE: TYPE ! With your eyes closed - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

EH , nu'i nimic , totusi speram sa scrie Obsession 71 *hehe*
Asa:
Bring dlowers yo my brave ,and sing me a serenade , tell me you lovr me while you trying to sinicide.
Da interesant 39 Woow un cuavnt nou dlower 21) si lovr 21) ci mai nou yo=to24)
asa next:
Japonia.Japonia este tara mea preferata . Ador cultura , muzica si dansurile traditionale . Sa nu uitam cate trupe cu baieti frumosi sunt acolo ;x Si Sanrio Kitty 24)

Doamne cat de tembela pot fi *laugh*


RE: TYPE ! With your eyes closed - Rin - 21-10-2010

Vai.Ditamai mesajul.De ce eu? -_-"
Asa.O sa va amuzati,va spun eu.

Japonia,JPONIA WSRW RAEA KEA PREFERASRA.aDLOE CULRUEA,MUZICA SI DANSURILE TRADITIONALE.aA NU UITAM CARE TRUPE DE Bieti frumoasi acolo; x S oDamdr Lotgtgy.

XD Vai.Asa.Next: [ce bine e sa te uiti cand scrii ^^]

Un caricaturist caricaturizeaza o caricatura.Poti tu sa caricaturizezi caricatura caricaturistului?

Cred ca am scris bine.Eu nici sa o scriu nu pot bine,da pai sa o spun repede. XD



RE: TYPE ! With your eyes closed - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

Un caricaturist carucaturizeasa o caricatura.{oti tu sa caricaturezi caricatura caticaturistului /
Uite ti-ai luat revansa pentru mesajul lung 71 Kyaa xD am inversat niste litere , sincera sa fiu mi-a fost mai greu sa citesc 24)
Asa next:
La civica am un profesor ciudat , care ne pune sa copiem din caiet si nu ne preda el din creieru ala care'l tine degeaba in cutia craniana .Uite asa aduc vorba si de Biologie , materia mea "favorita"24


RE: TYPE ! With your eyes closed - Hachiko - 21-10-2010

la civica am un profesor ciudat xare ne pune sa copiem din caiet si nu ne preda el din creieru ala care l tine degeaba im cutia craniana uite asa aduc vorba si de biologie materia mea ;'favorita'
In afara de semnele de punctuatie de si literele scrise mari...si catava litere21..Am reusit 16

Next: Un vultur sta pe pisc, cu un pix in plisc
Try This21


RE: TYPE ! With your eyes closed - aka yuki - 21-10-2010

un vultur sta pe pisc cu un pix in pkux 24
da crede ca e mai greau sa spui decat sa scri dar tot nu mi-a reusit21
next:mor de somn si mie lene sa ma ridic de pe scaun......>.>


RE: TYPE ! With your eyes closed - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

mor de somn si mie lene sa ma ridic de pe scaun .
kyaa am scris binee:X
bravoo mie 24)21))
asa next:azi e soare afara , dar e soare cu dinti ;d posibil ca mai tarziu sa ploua ;d


RE: TYPE ! With your eyes closed - Teh - 21-10-2010

azi e soare afară, dar e soare cu dinţi ; podibil vs msi zâtuiu dă plouă ;f

epic fail.

next: mă uit la televizor la cel mai tembel desen ever, şi nu e amuzant sau simpatic ci pur şi simplu al naibii de stupid.


RE: TYPE ! With your eyes closed - Aerith - 21-10-2010

Ma uit la televizoe la cel mai tembel sesen exer , si nu e amuzant sau simpatic ci pur si simplu al naibii de sturpd .
2124 . Aproape perfect !! More exercices 21 .

Toți vreți perfecțiunea de la noi .



RE: TYPE ! With your eyes closed - Teh - 21-10-2010

off: scrie şi tu cu fontu/mărimea etc setat de forum că e deranjant rău de tot să citesc aşa, prea mic >.<

on:
Toţi vreţi perfecţiunea de la noi.

dublu spaţiu între toţi şi vreţi. no comment, lol.

next: Rică nu ştia să zică < Râu răţuşcă rămurică > dar de când a învăţat, Rică ştie să zică < Râu răţuşcă rămurică > .

( lol )


RE: TYPE ! With your eyes closed - yaoi maniac - 21-10-2010

Rica nu stia sa zica " rau rasusca ramurica, Rica a invatat sa zica " RAu rasusca ramurai".

Memoria asta... am cam uitat cateva semne, cuvinte, una-doua chiar trei O_o, dar in rest...

Next: In aceste trei zile, totul a trecut atat de repede... toti tipau la mine si in jicniri ma scufundeam. Toti vor numai perfectiunea, nu se vad si pe ei, vor doar de la noi... simpli useri. Chiar trebuia sa imi dau seama ca nu totul are un sfarsit happy.