Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Ryuu - 20-08-2012

(20-08-2012, 04:48 PM)Narnia A scris:
(20-08-2012, 03:58 PM)Arae A scris: Asa ceva... Pe toate site-urile sunt sute, mii, milioane de reclame. Nu era asa multe inainte ._.

Vrei forumul-->accepti reclamele, nu le accepti, adio forum, capichi mon cheri?





Doamne, m-am saturat de contra toata ziua, nu ai nimica bun de zis mai bine tragi dracului din gura si nu mai comenta, mai ales cand stii ca puteai facce ceva mai bun dar lenea e extrem de mare!!! I'm getting pissed off again ~14

1) Citeste de 10 ori postul in care am zis de bannerul lui cyber, citeste-l pana iti seaca ochii. Am spus eu ca e urat, naspa si etc?
2)Am spus eu de zup?Citeste si postul ala si vezi daca e vorba de zup. Ma refeream la mtv, protv si alte site-uri.
Tragi concluzi tampite. Si eu care credeam ca esti mai intreaga decat lia >_>
Sa mor eu. Uneori dati dovada de penibilitate.
Si ca sa clarific. Nu am NIMIC cu bannerul lui cyber, nu am nimic cu tine aly. Nu sunt contra la tot. Sunt contra lia. De ce? Decand a avut nesimtirea sa-mi dea warn ca cica am schimbat o lucrare la concurs dupa ora 12 cand sa incheiat perioada de inscriere, si nu e adevarat. Nu inventez.
Asa ca mai scutiti-ma cu prostiile astea. Imi puneti cuvinte in gura.


RE: Llama Drama - CyBeR - 20-08-2012

[Imagine: popcorn.jpg]

2 RON galeata mica, 4 RON galeata medie, 6 RON cea Jumbo. Strang si eu bani de cina aia la restaurantul ultra exclusivist.
Pentru unt se taxeaza 1 RON extra.


RE: Llama Drama - Ryuu - 20-08-2012

(20-08-2012, 04:59 PM)Fiction A scris:
(20-08-2012, 03:58 PM)Arae A scris: Asa ceva... Pe toate site-urile sunt sute, mii, milioane de reclame. Nu era asa multe inainte ._.

Foloseste si tu un Ad Blocker, asta fac si eu, nu mai vezi reclamele. E un Add-on, depinde de ce browser folosesti. Cauta pe Google.

Mersi! ^_^

edit: acum vad ca am ratat un "u"


RE: Llama Drama - Daria v2 - 20-08-2012

Un Jumbo cu unt Cyber 65.
Hahaha, ce bine arata cu banner o.o'


RE: Llama Drama - Aly - 20-08-2012

(20-08-2012, 05:42 PM)Arae A scris:
(20-08-2012, 04:48 PM)Narnia A scris:
(20-08-2012, 03:58 PM)Arae A scris: Asa ceva... Pe toate site-urile sunt sute, mii, milioane de reclame. Nu era asa multe inainte ._.

Vrei forumul-->accepti reclamele, nu le accepti, adio forum, capichi mon cheri?





Doamne, m-am saturat de contra toata ziua, nu ai nimica bun de zis mai bine tragi dracului din gura si nu mai comenta, mai ales cand stii ca puteai facce ceva mai bun dar lenea e extrem de mare!!! I'm getting pissed off again ~14

1) Citeste de 10 ori postul in care am zis de bannerul lui cyber, citeste-l pana iti seaca ochii. Am spus eu ca e urat, naspa si etc?
2)Am spus eu de zup?Citeste si postul ala si vezi daca e vorba de zup. Ma refeream la mtv, protv si alte site-uri.
Tragi concluzi tampite. Si eu care credeam ca esti mai intreaga decat lia >_>
Sa mor eu. Uneori dati dovada de penibilitate.
Si ca sa clarific. Nu am NIMIC cu bannerul lui cyber, nu am nimic cu tine aly. Nu sunt contra la tot. Sunt contra lia. De ce? Decand a avut nesimtirea sa-mi dea warn ca cica am schimbat o lucrare la concurs dupa ora 12 cand sa incheiat perioada de inscriere, si nu e adevarat. Nu inventez.
Asa ca mai scutiti-ma cu prostiile astea. Imi puneti cuvinte in gura.

Iai zis sa nu mai comenteze... si era vorba de zup, era vorba de reclamele de pe zup/bannerul de aici, nu aduce in discutii site-uri care nu au fost in discutie.

Pardon, daca apare "Edit by "user" at "day, time"" inseamna ca ai editat dupa...

Fa-ma nebuna, ce sa ma mai mire.


RE: Llama Drama - Ryuu - 20-08-2012

(20-08-2012, 06:04 PM)Narnia A scris:
(20-08-2012, 05:42 PM)Arae A scris:
(20-08-2012, 04:48 PM)Narnia A scris:
(20-08-2012, 03:58 PM)Arae A scris: Asa ceva... Pe toate site-urile sunt sute, mii, milioane de reclame. Nu era asa multe inainte ._.

Vrei forumul-->accepti reclamele, nu le accepti, adio forum, capichi mon cheri?





Doamne, m-am saturat de contra toata ziua, nu ai nimica bun de zis mai bine tragi dracului din gura si nu mai comenta, mai ales cand stii ca puteai facce ceva mai bun dar lenea e extrem de mare!!! I'm getting pissed off again ~14

1) Citeste de 10 ori postul in care am zis de bannerul lui cyber, citeste-l pana iti seaca ochii. Am spus eu ca e urat, naspa si etc?
2)Am spus eu de zup?Citeste si postul ala si vezi daca e vorba de zup. Ma refeream la mtv, protv si alte site-uri.
Tragi concluzi tampite. Si eu care credeam ca esti mai intreaga decat lia >_>
Sa mor eu. Uneori dati dovada de penibilitate.
Si ca sa clarific. Nu am NIMIC cu bannerul lui cyber, nu am nimic cu tine aly. Nu sunt contra la tot. Sunt contra lia. De ce? Decand a avut nesimtirea sa-mi dea warn ca cica am schimbat o lucrare la concurs dupa ora 12 cand sa incheiat perioada de inscriere, si nu e adevarat. Nu inventez.
Asa ca mai scutiti-ma cu prostiile astea. Imi puneti cuvinte in gura.

Iai zis sa nu mai comenteze... si era vorba de zup, era vorba de reclamele de pe zup/bannerul de aici, nu aduce in discutii site-uri care nu au fost in discutie.

Pardon, daca apare "Edit by "user" at "day, time"" inseamna ca ai editat dupa...

Fa-ma nebuna, ce sa ma mai mire.

Si citeste ce am zis dupa ce i-am spus sa nu mai comenteze... Si NU era vorba de zup, ce naiba nu intelegi. Reclama aia de deasupra chatului nu ma deranjeaza deloc, mai ales ca momentan apare ceva de la emag si mai mereu dau click pe ea cand vad ceva interesant.
Eu m-am referit de alte siteuri care te improsca cu 2-3 reclama, sute de taburi deschise pentru alte prostii...
Deci de acum trebuie sa pun @ZUP ca sa va dati seama . Aruncati-mi si cu asta. Hai... spune ca si din vina mea nu se voteaza la concurs.
Si ca sa fie treaba treaba, era mai bun bannerul lui cyber.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 20-08-2012

(20-08-2012, 06:10 PM)Arae A scris: Si ca sa fie treaba treaba, era mai bun bannerul lui cyber.

Incerci sa ma faci sa ma simt aiurea sau deja ti-ai facut un hobby prin a calca lumea pe coada?


RE: Llama Drama - Ryuu - 20-08-2012

(20-08-2012, 06:16 PM)Daria A scris:
(20-08-2012, 06:10 PM)Arae A scris: Si ca sa fie treaba treaba, era mai bun bannerul lui cyber.

Incerci sa ma faci sa ma simt aiurea sau deja ti-ai facut un hobby prin a calca lumea pe coada?

Alta prostie >_>
Nici nu ar trebui sa te simti aiurea. Ai lucrari geniale, serios acum. Insa imi place mai mult al lui cyber pentru acea carte si pentru font...
Acum spuneti:"spui asta ca noi l-am ales si iar esti contra" >_>


RE: Llama Drama - Aly - 20-08-2012

DAca zici de alte site-uri le si mentionezi!!! Dar cand lumea vorbeste STRICT ANIMEZUP nu vii tu sa imi vinzi mie gogosi ca nu e asa.

Oh hai, termina, daca mai ma enervezi mult incep sa trec la fapte si nu cred ca-ti convine, ti-am zis sa taci si sa termini, tu nu, faci gargara in continuare.

Cand voi vorbeati de scoala, petreceri, nus tiu ce, nu cred ca a venit nimeni sa zica de alte persoane, vorbeati strict de voi. Nu m-am nascut ieri Ryuu si nu incearca sa joci mind games cu mine ca nu-ti merge, ca nu ai zis, ai dat de inteles si e tot aia. A fost implicit si erai sarcastic.


RE: Llama Drama - CyBeR - 20-08-2012

Mai copii, mai mai, gata.
Stiu ca eu fac bani buni aici cu popcornul ala, da aveti chestii mai importante de facut.
Vedeti voi bannerul ala?
Dati click pe el, mergeti acolo, cititi si comentati, ca asteptam cu totii. Eu le-am citit, le-am clasat in minte, dar particip si la asta chiar nu-i cinstit sa comentez. Deci voi ce curci paziti?