Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Ryuu - 30-08-2012

(30-08-2012, 08:54 PM)Elyurias A scris: [Imagine: tumblr_m9jm0cuact1qzzv8n.gif]

OPPA GANGNAM STYLE!!!!!!!!!!!


RE: Llama Drama - Daria v2 - 30-08-2012

Nutella...m-ai nenorocit!
Maine fug si imi iau Finetti!


RE: Llama Drama - Aggie - 30-08-2012

Destinul face ca dupa putina Nuttela si ascultat Gangnam Style sa vin aici si sa citesc ultima pagina despre exact acelasi lucru. 24)


RE: Llama Drama - Justine - 30-08-2012

(30-08-2012, 09:23 PM)Daria A scris: Nutella...m-ai nenorocit!
Maine fug si imi iau Finetti!



eu am fost nevoita sa-mi i-au Nutella ca Finetti nu mai aveau 2 si a fost mai scumpa,mi-am cheltuit tot maruntisu' *grrrrrr*

[posturi unite]
(30-08-2012, 09:26 PM)Aggie A scris: Destinul face ca dupa putina Nuttela si ascultat Gangnam Style sa vin aici si sa citesc ultima pagina despre exact acelasi lucru. 24)



24 asta-i chiar tare



RE: Llama Drama - Daria v2 - 30-08-2012

Adica nu am nimic cu Nutella dar eu am copilarit cu Finetti si deja m-am saturat de toti astia cu nuteeeeelaaaaa de parca Finetti nu o avea acelasi gust .__.'
Am mancat din ambele si mi se pare aceeasi mancare de peste.


RE: Llama Drama - Ryuu - 30-08-2012

Hmm.. aggie, fana k-pop sau doar melodia aia?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



RE: Llama Drama - Aggie - 30-08-2012

(30-08-2012, 09:29 PM)Min A scris: Hmm.. aggie, fana k-pop sau doar melodia aia?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fana, dar nu hardcore. E un gen placut, imi imbunatateste imediat starea de spirit, am multe melodii de la diferite formatii, iar BB, 2NE1 si GD sunt in majoritate. 39


RE: Llama Drama - Justine - 30-08-2012

(30-08-2012, 09:28 PM)Daria A scris: Adica nu am nimic cu Nutella dar eu am copilarit cu Finetti si deja m-am saturat de toti astia cu nuteeeeelaaaaa de parca Finetti nu o avea acelasi gust .__.'
Am mancat din ambele si mi se pare aceeasi mancare de peste.



perfect de acord cu tine

[posturi unite]
@Min,ce tare-i semnatura 15

spamspamspamspam~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

tududududududu.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 30-08-2012

2NE1 ascult si eu ♥


RE: Llama Drama - Ang. - 30-08-2012

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay sexxeh lady

*o-o-o-o* oppa gangnam style.