Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Cherie - 29-08-2012

Niciun un desert in lume, oricat de sofisticat si exotic ar fi el, nu poate egala ciocolata mea Heidi ♥.


RE: Llama Drama - Chriss - 29-08-2012

(29-08-2012, 02:49 PM)Lexxu A scris: Are careva vreun tatuaj pe spate sau incheietura maini? 17 Doare? 17

Are sora mea pe incheietura, si cica nu doare prea tare... si am auzit ca se pot sterge cu carne de vita O_O


RE: Llama Drama - Aly - 29-08-2012

Daria, imagineaza-ti ca sunt la tara, in varf de munte, nu am semnal la Orange si stau pe RDS 24))) Si Orange are acoperire mai mare ca RDS, pe aci pe vale nici nu e RDS... dar la nu mi se incarca jocurile ca sa ma si joc T.T


RE: Llama Drama - Daria v2 - 29-08-2012

Ouh Aly T.T
Eu abia apuc pc-ul cred ca o ora-doua peste cateva minute, doua ore m-am uitat doar la film24


RE: Llama Drama - Lia - 30-08-2012

(29-08-2012, 10:41 AM)DiZ A scris:
(29-08-2012, 12:49 AM)Arya A scris:
(28-08-2012, 06:42 PM)Syryus A scris: DAI hug fata draga, din cauza ta am observat ca in ziua de azi e greu sa gasesti persoane decente cu care sa te certi, asa ca te multumesti cu cine stie ce...

That's why I've staid friends with you, Jo, Joey, DiZ, Aly for sooooo long. I mention here Shuu (love her to bits) Daria, Cherie (I didn't leave you out on purpose silly hug). Si mai am persoane care imi simpatice aici, pana si Claudiu care ma intimida la inceput si cu care vorbesc din Craciun in Revelion), Niska si pana si Amaranthq (nu-i stiu noul nick), si Alex (MajinCloud) si Lynnie (cu care ma certam inainte) etc. Pana si Alin m-a lasat in pace 24))))))

Abia astept meet-ul <3, si poate sa vina oricine sta prin Bucuresti, no hard feelings, ca o sa ajung prin Craiova doar cateva zile si putin prin Brasov cat trebuie sa rezolv niste probleme.

Sy, iti pot oferi eu un show 21 doar enerveaza-ma destul si o sa vezi 4 Lia si Cyber pot sa ateste asta 21

Lia, can't wait to see you pumpkin, poate de data asta nu mai ai privirea aia de caprioara in fata masinii 21 nu muscam...though I can't promise anything about Sy...

Same here, girl 2 Miss you loads. Ahaha, I'm sure Sy won't be able to help himself 21. And no, I look quite different compared to how I did two years ago... trust me. I looked innocent back then, but I am certainly not.

(29-08-2012, 02:49 PM)Lexxu A scris: Are careva vreun tatuaj pe spate sau incheietura maini? 17 Doare? 17

Eu am pe spate, pe spate jos pe coloana, e destul de mare, e un copac (al vietii) si cateva siluete de pasari. Aveam o poza pe undeva. A durat 2 ore si in unele zone, mai ales unde ai os, doare de iti vine sa urli. Daca ai toleranta ca mine si prietena mea (care si-a facut de pe abdomen pe zona pelvica x_X) nu o sa mori. But yeah, it hurt like a bitch. It's an addictive pain tho. I'm getting a tiger manta ray next.

Trebuie sa ma duc sa mai adaug cateva umbre la asta. Vezi ce iti alegi daca iti faci. Al meu e deja cover la unul mai vechi de cand aveam 18 ani.


RE: Llama Drama - Azazel - 30-08-2012

Neata compatriotii mei!!
Lalalala,quiet people....


RE: Llama Drama - Lexxu - 30-08-2012

Mersi Arya, o sa tin cont de spusele tale.
________________________________________

Ah, neataaa.


RE: Llama Drama - Ryuu - 30-08-2012

O ceasca de cafea + o melodie perfecta = dimineata perfecta!



RE: Llama Drama - Syryus - 30-08-2012

(29-08-2012, 10:41 AM)DiZ A scris: Sy, iti pot oferi eu un show 21 doar enerveaza-ma destul si o sa vezi 4 Lia si Cyber pot sa ateste asta 21

Lia, can't wait to see you pumpkin, poate de data asta nu mai ai privirea aia de caprioara in fata masinii 21 nu muscam...though I can't promise anything about Sy...

Eu o sa va musc pe voi doi mai degraba, si nu in sensul bun. You know why, you!

Arya A scris:Ahaha, I'm sure Sy won't be able to help himself

I can do that very well. And I won't bite your hair.


RE: Llama Drama - Lia - 30-08-2012

(30-08-2012, 01:01 PM)Syryus A scris:
(29-08-2012, 10:41 AM)DiZ A scris: Sy, iti pot oferi eu un show 21 doar enerveaza-ma destul si o sa vezi 4 Lia si Cyber pot sa ateste asta 21

Lia, can't wait to see you pumpkin, poate de data asta nu mai ai privirea aia de caprioara in fata masinii 21 nu muscam...though I can't promise anything about Sy...

Eu o sa va musc pe voi doi mai degraba, si nu in sensul bun. You know why, you!

Arya A scris:Ahaha, I'm sure Sy won't be able to help himself

I can do that very well. And I won't bite your hair.

I'm horny, don't make things worse than they are -.-