Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

It's your fault ya know?


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 09:56 PM)Daria A scris: Aly, eu am net bun 65.
Cand intru pe calculator imi dai tu linkuri si instructiuni 9

Eu maine plec, sa cada cerul dar plec! Asa ca ma suni? nu am baterie sa ma duc prin curte ca sa stau pe rds deci o sa fie orange-ul de baza 46 dar pe ala nu mai am viteza multa... so, ma suni.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Am 2000 minute pe orange, daca vrei vorbim si 10 ore ca eu oricum de teme nu ma mai ating, la romana am terminat dar la mate le dau naiba pe cele 150 ramase!
Sa se uite iar lumea la mine ca la masini straine cand zic ca nu imi place unicornul primit azi 24

edit: 'ai de mine Aly 24))))) eu ma joc castleville la tine pe cont ca am ramas asa logata de acum 6-7 ore si tu te joci Sims Social de pe contul meu!


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

Lol, noroc ca eram singura azi pe strada ca ar fi fost ciudat.

Defapt, eu ma joc Sim Social la mine o.o


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Aly ~: ia stai asa
Daria: ?
Aly ~: ca incerc sa iti transmit prin teamviewer
Aly ~: dureaza 18 ore
Aly ~: holly cows


- 24))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[posturi unite]
http://www.youtube.com/watch?v=-RP19fnff_c&feature=related


awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww 8


RE: Llama Drama - Ryuu - 29-08-2012

Am mai vazut videoul ala, l-a mai pus cineva, nu stiu cine, dar tot e asa dragut 22 Si vocea lor... Iti vine sa le smotocesti
___________
TRUE BLOOD e cel mai tare, cel mai amuzant, cel mai wow serial 22

edit: ce final idiot >_>


RE: Llama Drama - Aly - 29-08-2012

(29-08-2012, 12:21 AM)Arae A scris: Am mai vazut videoul ala, l-a mai pus cineva, nu stiu cine, dar tot e asa dragut 22 Si vocea lor... Iti vine sa le smotocesti
___________
TRUE BLOOD e cel mai tare, cel mai amuzant, cel mai wow serial 22

edit: ce final idiot >_>

BWHAHAHAHAHA, EPIC!!!


(This post was last modified: Today 12:31 AM by Arae.)

HA, vezi ca apare?


RE: Llama Drama - Lia - 29-08-2012

(28-08-2012, 06:42 PM)Syryus A scris: DAI hug fata draga, din cauza ta am observat ca in ziua de azi e greu sa gasesti persoane decente cu care sa te certi, asa ca te multumesti cu cine stie ce...

That's why I've staid friends with you, Jo, Joey, DiZ, Aly for sooooo long. I mention here Shuu (love her to bits) Daria, Cherie (I didn't leave you out on purpose silly hug). Si mai am persoane care imi simpatice aici, pana si Claudiu care ma intimida la inceput si cu care vorbesc din Craciun in Revelion), Niska si pana si Amaranthq (nu-i stiu noul nick), si Alex (MajinCloud) si Lynnie (cu care ma certam inainte) etc. Pana si Alin m-a lasat in pace 24))))))

Abia astept meet-ul <3, si poate sa vina oricine sta prin Bucuresti, no hard feelings, ca o sa ajung prin Craiova doar cateva zile si putin prin Brasov cat trebuie sa rezolv niste probleme.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 29-08-2012

Sa imi zici doar data Bunn' ca incerc sa ajung si eu in Bucuresti pentru tine 108. Ok? Si cat stai in Bucuresti?
[posturi unite]
Intr-o zi, mama fiind plecata, tata a trebuit sa aiba grija de mine.
Aveam cam 2 ani si jumatate. Cineva imi facuse cadou un micut set de ceai si era una dintre jucariile mele preferate. Tata era in living, concentrat la stirile de seara, cand i-am adus tatei o mica cescuta de ceai, care bineinteles era doar apa. Dupa mai multe cescute de ceai si o multime de exclamari din partea tatalui in privinta minunatului meu ceai, mama a venit acasa. Tata i-a zis mamei sa stea sa ma priveasca cum ii aduc lui o cescuta de ceai, pentru ca era unul dintre cele mai dragalase lucruri. Mama a stat si m-a privit venind din capatul holului cu o cescuta de ceai pentru tata si l-a privit cum o bea.
Apoi a spus:
- Ti-a trecut vreodata prin minte ca singurul loc unde poate ea sa ajunga pentru a lua apa este WC-ul?

- LOL 24)


RE: Llama Drama - Cherie - 29-08-2012

(29-08-2012, 12:49 AM)Arya A scris:
(28-08-2012, 06:42 PM)Syryus A scris: DAI hug fata draga, din cauza ta am observat ca in ziua de azi e greu sa gasesti persoane decente cu care sa te certi, asa ca te multumesti cu cine stie ce...

That's why I've staid friends with you, Jo, Joey, DiZ, Aly for sooooo long. I mention here Shuu (love her to bits) Daria, Cherie (I didn't leave you out on purpose silly hug). Si mai am persoane care imi simpatice aici, pana si Claudiu care ma intimida la inceput si cu care vorbesc din Craciun in Revelion), Niska si pana si Amaranthq (nu-i stiu noul nick), si Alex (MajinCloud) si Lynnie (cu care ma certam inainte) etc. Pana si Alin m-a lasat in pace 24))))))

Abia astept meet-ul <3, si poate sa vina oricine sta prin Bucuresti, no hard feelings, ca o sa ajung prin Craiova doar cateva zile si putin prin Brasov cat trebuie sa rezolv niste probleme.

10

Daria A scris:Sa imi zici doar data Bunn' ca incerc sa ajung si eu in Bucuresti pentru tine . Ok? Si cat stai in Bucuresti?
[posturi unite]
Intr-o zi, mama fiind plecata, tata a trebuit sa aiba grija de mine.
Aveam cam 2 ani si jumatate. Cineva imi facuse cadou un micut set de ceai si era una dintre jucariile mele preferate. Tata era in living, concentrat la stirile de seara, cand i-am adus tatei o mica cescuta de ceai, care bineinteles era doar apa. Dupa mai multe cescute de ceai si o multime de exclamari din partea tatalui in privinta minunatului meu ceai, mama a venit acasa. Tata i-a zis mamei sa stea sa ma priveasca cum ii aduc lui o cescuta de ceai, pentru ca era unul dintre cele mai dragalase lucruri. Mama a stat si m-a privit venind din capatul holului cu o cescuta de ceai pentru tata si l-a privit cum o bea.
Apoi a spus:
- Ti-a trecut vreodata prin minte ca singurul loc unde poate ea sa ajunga pentru a lua apa este WC-ul?

- LOL 24)

Daria, copil geniu nebun ce esti 21. Bietul tau tata. Ntt, ntt.

Ceea ce-mi aminteste de mine la 4 ani, cand sora-mea avea 2 ani. Ne bateam pe telecomanda televizorului - huh ? - si blabla, iar eu, EUUUU, i-am spart capul cu scrumiera 21)). Si ca sa-i opresc sangerarea i-am pus patura in cap.