Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

A urlat mama ca din gaura de sarpe cand a vazut ce mi-am facut la fata, m-am spalat in 3 minute ca sa incete din tipat 24)


RE: Llama Drama - Mariaa - 28-08-2012

Lexxu chiar daca majoritatea te`au criticat si au zis ca cersesti atentie defapt tot ce ai spus nu a adus decat inca o cearta care nu te`a ajutat cu absolut nimic. Recunosc ca ai probleme, dar nimeni de aici nu te poate intelege deoarece nu au trecut prin ce ai trecut tu, nici Arya din cate am vazut si ea a avut greutati, nici ea nu te poate intelege deoarece amandoua v`ati confruntat cu probleme diferite. Daca ea a avut parte de oameni care sa o raneasca, tu ai intrat singura in probleme, ea a trebuit sa se confrunte cu ele pentru ca altfel nu avea cum, dar tu singura ai intrat in anturaje.
Daca te gandesti poate aveai alta solutie, dar stai linistita ca si eu am avut probleme si te inteleg ca ai ales sa te droghezi si multe chestii pentru ca certurile si discutiile zilnice nu fac decat sa te doboare, iar omul cauta ceva care sa il linisteasca si tu ca adolescenta revoltata ce puteai sa faci ? Ai intrat intr`un grup total nepotrivit pentru tine. . .
Nu trebuie sa fiti rautaciosi, adica cei care au citit povestea ei nu trebuia sa o judece deoarece e viata ei, a gresit a gresit, mereu va exista o sansa, toti o primim chiar daca unii au avut norocul sa o primeasca mai devreme.
Lexxu eu te inteleg si ma bucur ca acum te`ai mai linistit hug in fond toti o sa ne linistim odata si odata. Nu ma intereseaza daca e adevarat sau nu ceea ce ai spus, eu doar m`am imaginat pe mine doar pentru cateva secunde in situatia ta si e tragic. Nu stiu daca eram in locu` tau cum as fi iesit la lumina, in fond nu m`am confruntat niciodata cu asa ceva.



Daria ai un par asa frumos ^_^ bine ca nu te`ai facut ca mine cu marker 24


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

(28-08-2012, 03:01 PM)Lexxu A scris: Uite imi cer scuze ca v-am impuiat capul cu problemele mele, si nu, nu le consider ca fiind cele mai grave de pe planeta. Doar ca habar nu am ce sa fac in continuare >.<

Ma simt asa, sunt in ceata. Si e aiurea.

Termina. Nu iti cere scuze. NU ai de ce!


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Maria, thanks si meh, daca trecuta am folosit tempera 24).


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 03:19 PM)Arae A scris:
(28-08-2012, 03:01 PM)Lexxu A scris: Uite imi cer scuze ca v-am impuiat capul cu problemele mele, si nu, nu le consider ca fiind cele mai grave de pe planeta. Doar ca habar nu am ce sa fac in continuare >.<

Ma simt asa, sunt in ceata. Si e aiurea.

Termina. Nu iti cere scuze. NU ai de ce!

Nustiu, am zis scuze ca poate alti au vrut sa discute altceva si eu le-am bagat pe gat problemele mele, dar pe internet e mai usor sa te descarci, sincer. Oricum, ma bucur ca ma intelege cineva. Meh, data viitoare nu mai vin aici sa ma plang, si cum spuneam nu o sa mai fiu mult aici sa enervez. Deci, spor in continuarehug!

Marian 108


RE: Llama Drama - Lokke - 28-08-2012

Threadu' asta e mai strong ca OTV-ul.

The message is too short. Please enter a message longer than 50 characters.


RE: Llama Drama - Mariaa - 28-08-2012

(28-08-2012, 03:25 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 03:19 PM)Arae A scris:
(28-08-2012, 03:01 PM)Lexxu A scris: Uite imi cer scuze ca v-am impuiat capul cu problemele mele, si nu, nu le consider ca fiind cele mai grave de pe planeta. Doar ca habar nu am ce sa fac in continuare >.<

Ma simt asa, sunt in ceata. Si e aiurea.

Termina. Nu iti cere scuze. NU ai de ce!

Nustiu, am zis scuze ca poate alti au vrut sa discute altceva si eu le-am bagat pe gat problemele mele, dar pe internet e mai usor sa te descarci, sincer. Oricum, ma bucur ca ma intelege cineva. Meh, data viitoare nu mai vin aici sa ma plang, si cum spuneam nu o sa mai fiu mult aici sa enervez. Deci, spor in continuarehug!

Marian 108

Lexxu hug nu ai suparat pe nimeni si nu ai de ce sa pleci pentru ca nimeni nu vrea sa nu mai fi aici. Nu ai gresit cu nimic in fond toti am avut o scapare de genu` deci nu trebuie sa iti ceri scuze.




Daria 24) bine ca nu ai ramas cu buzele albastre like me 9


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Hahahahah, albastre? Eu folosisem ruj dala verde care de fapt e rosu permanent si ramasem mai rau ca Sanziana Buruiana 24


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 03:32 PM)Mariaa A scris:
(28-08-2012, 03:25 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 03:19 PM)Arae A scris:
(28-08-2012, 03:01 PM)Lexxu A scris: Uite imi cer scuze ca v-am impuiat capul cu problemele mele, si nu, nu le consider ca fiind cele mai grave de pe planeta. Doar ca habar nu am ce sa fac in continuare >.<

Ma simt asa, sunt in ceata. Si e aiurea.

Termina. Nu iti cere scuze. NU ai de ce!

Nustiu, am zis scuze ca poate alti au vrut sa discute altceva si eu le-am bagat pe gat problemele mele, dar pe internet e mai usor sa te descarci, sincer. Oricum, ma bucur ca ma intelege cineva. Meh, data viitoare nu mai vin aici sa ma plang, si cum spuneam nu o sa mai fiu mult aici sa enervez. Deci, spor in continuarehug!

Marian 108

Lexxu hug nu ai suparat pe nimeni si nu ai de ce sa pleci pentru ca nimeni nu vrea sa nu mai fi aici. Nu ai gresit cu nimic in fond toti am avut o scapare de genu` deci nu trebuie sa iti ceri scuze.




Daria 24) bine ca nu ai ramas cu buzele albastre like me 9

Ah, nu conteaza. Cand spun ceva fac, am zis ca plec nu-mi retrag cuvintele. Mai stau pe aici cateva zile pana imi pun la punct un blog si aia e.


RE: Llama Drama - Mariaa - 28-08-2012

24)))))))))
Daca ma vedeai jurai ca mancasem 100 de acadele din alea de coloreaza dintii, limba tot 24)
Nu m`am dus nici la scoala 24