Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Syryus - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:14 PM)CyBeR A scris: Syryus, o bere? Si asa suntem ignorati amandoi, macar sa ciocnim o bere rece pe canicula asta.

Nu refuz niciodata o bere rece 4
Ma astepti cu canicula deci? Urat din partea ta.
Berea adevarata o bem sambata, presupunand ca ai timp.
Si pe mine macar ma baga in seama Dai 21


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:13 PM)Narnia A scris:
(28-08-2012, 02:09 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//

Ma refeream la topic. Exact discutiile de genul nu le vroiam aici si fix aici le am. Stiam ca se va sari si pentru probleme de orice fel exista Piece of Advice.

Si la vorba de suportat, cu tine chiar n-am nimica, daca ai o problema doar sa o spui la Piece of Advice, atata tot. Sectiunea aceia e mai privata si nu sar toti, plus, multi nu dau pe acolo. Era vorba de Ryuu si Lia care se adora reciproc.

Mie nu-mi apare sectiunea aia O,o


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

Inseamna ca nu esti inscrisa in/la ea.
rgfiojkjkjff


RE: Llama Drama - Ang. - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:04 PM)Lexxu A scris: Am fost dati si la stiri, pacat ca nu am gasit articolul, mi-a zis prietenul mamei de el.

deja vu.

Btw, daca ziceai de maini/picioare/nasuri rupte, era altceva, insa ai idee cat de pretentioasa e o fractura cervicala (nu, nu "fractura de coloana cervicala") ? Esti foarte norocoasa daca ai scapat fara operatie/sechele/semipareze sau altele. *flies*

brings more popcorn *nom nom*


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:14 PM)Arae A scris:
(28-08-2012, 02:09 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//

Esti cea mai mare proasta daca faci asta >.>
[posturi unite]
(28-08-2012, 02:14 PM)Narnia A scris:
(28-08-2012, 02:11 PM)Arae A scris: Aly, iti spun eu ca daca m-ai cunoaste in realitate ar fi mult mai diferit. Eu ma enervez pe aici si spun tot ce nu imi convine, ca o fi bine sau nu, pentru ca in realitate nu o pot face. Undeva unde nimeni nu ma cunoaste ma pot descarca.
Urasc sa fiu judecat fata-n fata, de aceea pe internet e mai bine.
Datii druml, spuneti ce vreti, nu imi pasa.
[posturi unite]
Aly, ai spus dupa mine ca i-ai dat warn. Si cum nu i se vede la profil... Smile

E admin, nu ii apare la profil pentru ca nu are buton de warn pe profil sau la post.
La tine care e scuza. Si tu esti admin. Ma rog 21

E aceeasi?


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:18 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:13 PM)Narnia A scris:
(28-08-2012, 02:09 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//

Ma refeream la topic. Exact discutiile de genul nu le vroiam aici si fix aici le am. Stiam ca se va sari si pentru probleme de orice fel exista Piece of Advice.

Si la vorba de suportat, cu tine chiar n-am nimica, daca ai o problema doar sa o spui la Piece of Advice, atata tot. Sectiunea aceia e mai privata si nu sar toti, plus, multi nu dau pe acolo. Era vorba de Ryuu si Lia care se adora reciproc.

Mie nu-mi apare sectiunea aia O,o

Da refresh.


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:20 PM)Ang. A scris:
(28-08-2012, 02:04 PM)Lexxu A scris: Am fost dati si la stiri, pacat ca nu am gasit articolul, mi-a zis prietenul mamei de el.

deja vu.

Btw, daca ziceai de maini/picioare/nasuri rupte, era altceva, insa ai idee cat de pretentioasa e o fractura cervicala (nu, nu "fractura de coloana cervicala") ? Esti foarte norocoasa daca ai scapat fara operatie/sechele/semipareze sau altele. *flies*

brings more popcorn *nom nom*

Da am idee ca doar eu am stat cu gat dinala in pat o luna si doua saptamani si pe langa spitale si chesti. Am idee! Am dureri la fiecare schimbare de vreme si nici nu am voie sa fac efort.


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

Vezi ca poti face hernie de disc, zic si eu asa.

Ca fapt divers, cu totii avem dureri la fiecare schimbare de vreme.


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

Oh shit e 2 jumate, la 3 trebuie sa fiu la metoru, gotta go. Sa va purtati frumos unii cu altii okay? >.<


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

Tie iti apare aly. Oricum...

Sa recapitulam ca sa nu imi fie aruncat in carca. Eu am intrat in discutie pentru ca nu eram de acord, da da, cu ce a spus diz, insa eu nu am spus "povestea vietii", asa ca nu aveti ce spune.
Si Lia, repet iar si iar. Nu am spus deloc ca nu te-am crezut. Crezi sau nu, chair am ramas uimit. O parte nu am crezut-o, aceea cu nucile.
Si oricum nu cred ca tu si lexxu trebuia sa va aruncati asa si sa va dezbracati de secrete.
Iar tu lexxu, vezi cu drogurile >.>

edit: ma duc sa citesc...