Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Lia - 28-08-2012

24))))))))0 Range Rover huh? Uite, prietenul mamei mele are una pentru ca e fost Tour Operator care a pierdut tot in afara de masina. Check him up, Gerry McMahon. Vrei sa-ti dau si poze?

Masina aia are 3 tone, are 4x4 drive si costa pe putin 80000 de euro. Da, prinde suta foarte usor, dar in masina aia esti ca intr-un tanc. Stiu ca merg in ea de 3 ani. Si nu, nu ma laud, ca degeaba are masina daca imi cere bani de tigari cateodata 21

Si chiar, Utlaning/Shuu/Mada a fost la mine, mamele noastre au vorbit si chiar mama mea le-a povestit de copilaria mea. Vreti o marturisire de la ea?

Eu ma duc la munca, bbye.

Sy, hug I don't care what they say or do or know. I am who I am and the people who matter for me, like, you, Diz, Aly, Daria, you know better.


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Lexxu, ea nu ti-a zis sa taci, nu ii zici nici tu ei sa taca.

Deci eu pot sa ii zic ce mi-a zis si ea? O_O


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 01:57 PM)Arae A scris: Ma deranjeaza faptul ca sfanta aia sare cu gura pe toti, dar ea nu e niciodata sanctionata.
Bai fata, esti admin, ai fi avut tu viata grea, dar daca vrei respect, nu din partea mea pentru ca nu il vei primi, atunci ofera respect.
Va mai mirati de ce nu se posteaza si de ce pleaca astia de pe forum.


@Syryus: te rog, nu o baga pe asta cu generatiile. Pe internet e mult diferit. Iti spun eu.
Majoritatea se comporta diferit pe internet, mai diferit decat fata-n fata...

Esti CHIOR! Eu ma jur ca tu esti CHIOR! Acuma sa ceri sa imi dau warn singura... Am sanctionat-o pentru ce ti-a zis.

Eu una iti spun ca asa cum sunt pe zup sunt si in realitate si daca te-as vedea Mareane, ti-as da doua peste fata numai ca sa ma simt bine la cati draci imi faci zi de zi.


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:08 PM)Arae A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Lexxu, ea nu ti-a zis sa taci, nu ii zici nici tu ei sa taca.

Deci eu pot sa ii zic ce mi-a zis si ea? O_O

Daca vrei sa creasca warnul zii, ca si asa cum comunista.


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

Aly, iti spun eu ca daca m-ai cunoaste in realitate ar fi mult mai diferit. Eu ma enervez pe aici si spun tot ce nu imi convine, ca o fi bine sau nu, pentru ca in realitate nu o pot face. Undeva unde nimeni nu ma cunoaste ma pot descarca.
Urasc sa fiu judecat fata-n fata, de aceea pe internet e mai bine.
Datii druml, spuneti ce vreti, nu imi pasa.
[posturi unite]
Aly, ai spus dupa mine ca i-ai dat warn. Si cum nu i se vede la profil... Smile


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:09 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//

Ma refeream la topic. Exact discutiile de genul nu le vroiam aici si fix aici le am. Stiam ca se va sari si pentru probleme de orice fel exista Piece of Advice.

Si la vorba de suportat, cu tine chiar n-am nimica, daca ai o problema doar sa o spui la Piece of Advice, atata tot. Sectiunea aceia e mai privata si nu sar toti, plus, multi nu dau pe acolo. Era vorba de Ryuu si Lia care se adora reciproc.


RE: Llama Drama - CyBeR - 28-08-2012

Syryus, o bere? Si asa suntem ignorati amandoi, macar sa ciocnim o bere rece pe canicula asta.


RE: Llama Drama - Aly - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:11 PM)Arae A scris: Aly, iti spun eu ca daca m-ai cunoaste in realitate ar fi mult mai diferit. Eu ma enervez pe aici si spun tot ce nu imi convine, ca o fi bine sau nu, pentru ca in realitate nu o pot face. Undeva unde nimeni nu ma cunoaste ma pot descarca.
Urasc sa fiu judecat fata-n fata, de aceea pe internet e mai bine.
Datii druml, spuneti ce vreti, nu imi pasa.
[posturi unite]
Aly, ai spus dupa mine ca i-ai dat warn. Si cum nu i se vede la profil... Smile

E admin, nu ii apare la profil pentru ca nu are buton de warn pe profil sau la post.


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

(28-08-2012, 02:09 PM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 02:06 PM)Narnia A scris: Eh draci, trebuie sa va suport eu aci.

Stai linistita, nu mai trebuie sa ma suporti mult pe aici, nici nu o sa mai intru incurand//

Esti cea mai mare proasta daca faci asta >.>
[posturi unite]
(28-08-2012, 02:14 PM)Narnia A scris:
(28-08-2012, 02:11 PM)Arae A scris: Aly, iti spun eu ca daca m-ai cunoaste in realitate ar fi mult mai diferit. Eu ma enervez pe aici si spun tot ce nu imi convine, ca o fi bine sau nu, pentru ca in realitate nu o pot face. Undeva unde nimeni nu ma cunoaste ma pot descarca.
Urasc sa fiu judecat fata-n fata, de aceea pe internet e mai bine.
Datii druml, spuneti ce vreti, nu imi pasa.
[posturi unite]
Aly, ai spus dupa mine ca i-ai dat warn. Si cum nu i se vede la profil... Smile

E admin, nu ii apare la profil pentru ca nu are buton de warn pe profil sau la post.
La tine care e scuza. Si tu esti admin. Ma rog 21