Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Diz - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:25 AM)Syryus A scris:
(28-08-2012, 11:23 AM)DiZ A scris:
(28-08-2012, 11:19 AM)Syryus A scris: @Andreea: Bine femeie, DAR tu cu Claudiu si eu cu Dai. I will have my time with her fluffy hair, know that.

Ok, but learn to share! 21

NO.
And btw, sambata sau duminica? Sau both?

Both of course.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

@Lexxu, sti, eu am 14 ani si lumea care ma vede pe strada cu care nu m-am mai vazut sa zicem si de 3-4 luni imi spune ca ce am crescut ca nu mai sunt piticotul scump ce eram inainte! Eu as prefera sa mi se zica piticot decat sa mi se zica ' ce domnisoara te-ai facut ' 46


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:20 AM)DiZ A scris:
(28-08-2012, 11:16 AM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 11:14 AM)Daria A scris: Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.

Atentie? 24. Buna asta. Daca o vreau o iau de la prietena mea cea mai buna, nu de pe un forum, ca nu ma incalzeste cu nimic. Daca spun ca ma deranjeaza ceva inseamna ca vreau atentie? Nu prea cred.

Oh please, lasa-ma cu dramele tale. Ai 16 ani, esti un copil, habar nu ai cu ce se mananca viata. Certuri? Pff, don't give me that bs. Tu si restu care se plang ca ii pune mama sa manance legumele, gata, aveti o viata dura. Sau dupa o palma la fund, care probabil o meritai, te bat parintii. Stop it with the drama. Dupa ce treci prin ce trec eu si Lia, ATUNCI ai dreptul sa te plangi. Pana atunci, ciocu mic.

Si da, se vrea a fi un sfat, chit ca te iau tare, dar voi nu stiti sa apreciati ce aveti. Deschide ochii si priveste bine in jurul tau.

Ha-ha. Si ce daca am 16 ani? Ar trebui sa taci din gura daca nu-mi cunosti situatia bine? Macar de-ar fi fost o palma la fund, dar nu-i asa. Eu ma plang ca trebuie sa mananc legume? sau chesti gen? Scuza-ma, dar ai probleme daca tu crezi ca numai tu si Lia aveti probleme si certuri nasoale in familie, da? Si de unde ma rog frumos sti tu ca nu am avut o situatie asemanatoare cu voi sau asa ceva? Vezi? Nu sti! Asa ca taci din gura si nu mai vorbi daca habar nu ai. Sfat? Poti sa-l arunci.


RE: Llama Drama - Syryus - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:22 AM)Lexxu A scris: Sy, acum sincer, pe mine m-a deranjat mai mult ce mi-a zis mai inainte. Cum ca eu nu stiu ce-s alea certuri. Hai nu zau? Ai trait in casa mea sa vezi?
Si kiddo, ma simt mica atunci cand imi spune cineva asa. Mult mai mica decat sunt si-mi ajunge ca uni mai imi spun si "pitica" sau "micuta" din cauza inaltimi.

._. Asta e tot.

Oh little one, come here *hugs*
Nu trebuie sa te simti prost din cauza asta. Suntem pe un forum si ne referim in general la creierele partenerilor de conversatie, nu la aspectul lor pe care de multe ori nu-l cunoastem.
Si certuri...heh, e bine ca mai poti sta in casa ta dupa certuri Smile


RE: Llama Drama - Ang. - 28-08-2012

@Daria: I don't feel your pain. Eu am aproape 18 si arat ca la 14 - lucru care nu e tocmai genial in toate cazurile. 21


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Lexxu, dormi pe strazi? Nu.
Mananci margarina pe paine? Nu.
Esti cu 2 haine pe tine iarna si cu una pe tine vara? Nu.
Mergi la scoala? Da.
Ai familie? Da.
Ai o casa? Da.
Ai vreun handicap? Nu.

Atunci de ce puii mei te plangi? Scuza-ma, si eu am avut probleme grave in familie pana acum trei-patru an si am tacut din gura, nu m-am plans pentru ca stiu ca nu am de ce 3.


RE: Llama Drama - Syryus - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:25 AM)DiZ A scris: Both of course.

Dragut ^^ well, sper sa ne vedem cu bine atunci. Incearca sa nu-ti pui oamenii in cap ca sa nu fiu in pericol cat sunt cu tine. If you know what i mean 21


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:28 AM)Syryus A scris: Si certuri...heh, e bine ca mai poti sta in casa ta dupa certuri Smile

hug

Sti, de multe ori nu puteam sta in casa, si asta nu e cea mai rea parte.


RE: Llama Drama - Diz - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:31 AM)Syryus A scris:
(28-08-2012, 11:25 AM)DiZ A scris: Both of course.

Dragut ^^ well, sper sa ne vedem cu bine atunci. Incearca sa nu-ti pui oamenii in cap ca sa nu fiu in pericol cat sunt cu tine. If you know what i mean 21

You're taking out all the fun in my life >.<



(28-08-2012, 11:27 AM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 11:20 AM)DiZ A scris:
(28-08-2012, 11:16 AM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 11:14 AM)Daria A scris: Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.

Atentie? 24. Buna asta. Daca o vreau o iau de la prietena mea cea mai buna, nu de pe un forum, ca nu ma incalzeste cu nimic. Daca spun ca ma deranjeaza ceva inseamna ca vreau atentie? Nu prea cred.

Oh please, lasa-ma cu dramele tale. Ai 16 ani, esti un copil, habar nu ai cu ce se mananca viata. Certuri? Pff, don't give me that bs. Tu si restu care se plang ca ii pune mama sa manance legumele, gata, aveti o viata dura. Sau dupa o palma la fund, care probabil o meritai, te bat parintii. Stop it with the drama. Dupa ce treci prin ce trec eu si Lia, ATUNCI ai dreptul sa te plangi. Pana atunci, ciocu mic.

Si da, se vrea a fi un sfat, chit ca te iau tare, dar voi nu stiti sa apreciati ce aveti. Deschide ochii si priveste bine in jurul tau.

Ha-ha. Si ce daca am 16 ani? Ar trebui sa taci din gura daca nu-mi cunosti situatia bine? Macar de-ar fi fost o palma la fund, dar nu-i asa. Eu ma plang ca trebuie sa mananc legume? sau chesti gen? Scuza-ma, dar ai probleme daca tu crezi ca numai tu si Lia aveti probleme si certuri nasoale in familie, da? Si de unde ma rog frumos sti tu ca nu am avut o situatie asemanatoare cu voi sau asa ceva? Vezi? Nu sti! Asa ca taci din gura si nu mai vorbi daca habar nu ai. Sfat? Poti sa-l arunci.

Whatever kid, eat your veggies and stay in school.


RE: Llama Drama - Ryuu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:20 AM)DiZ A scris: [ Dupa ce treci prin ce trec eu si Lia, ATUNCI ai dreptul sa te plangi. Pana atunci, ciocu mic.

Acum daca nu ne asemanam cu voi nu avem voie sa ne plangem?
Incepem cu comunismul? Fa aia, nu spune aia, dormi la ora aia ._.

edit: Ale, da-i drumu si spune ce ai pe suflet...