Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Lexxu, DiZ e mai mare decat tine - deci nu inteleg ce atata probleme ca ti-a zis kiddo, la urma urmei pentru ea esti un copil 4!


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:08 AM)Daria A scris: Lexxu, DiZ e mai mare decat tine - deci nu inteleg ce atata probleme ca ti-a zis kiddo, la urma urmei pentru ea esti un copil 4!

Si ma doare pe mine ca ea e mai mare. Sa-mi spuna "Lexxu" sau pe nume si-mi ajunge. Nu sa ma ia cu kiddo si chesti tresti ca nu-mi place.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 28-08-2012

Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:14 AM)Daria A scris: Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.

Atentie? 24. Buna asta. Daca o vreau o iau de la prietena mea cea mai buna, nu de pe un forum, ca nu ma incalzeste cu nimic. Daca spun ca ma deranjeaza ceva inseamna ca vreau atentie? Nu prea cred.


RE: Llama Drama - Diz - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:14 AM)Daria A scris: Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.

That's what I've been saying all this time! Vreau drepturi de autor 4


RE: Llama Drama - Syryus - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:13 AM)Lexxu A scris: Si ma doare pe mine ca ea e mai mare. Sa-mi spuna "Lexxu" sau pe nume si-mi ajunge. Nu sa ma ia cu kiddo si chesti tresti ca nu-mi place.

Kiddo, nu e vorba ca te considera copil sau altceva.
Cei mai mari ca tine, mai ales noi astia care incercam sa scapam de adolescenta si inca ne aducem aminte ce tampenii faceam, in general stiu prin ce treci (pentru ca prin asta trec milioane de alti tineri) si ca esti tentata sa faci lucruri fara sa le gandesti (cum fac milioane de alti tineri). Ia ce ti-a spus Andreea ca pe un sfat bun, dat de cineva care a intalnit zeci de persoane care se simt exact ca tine.


@Andreea: Bine femeie, DAR tu cu Claudiu si eu cu Dai. I will have my time with her fluffy hair, know that.


RE: Llama Drama - Diz - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:16 AM)Lexxu A scris:
(28-08-2012, 11:14 AM)Daria A scris: Ok, acum chiar sunt de parere ca vrei atentie 21.

Atentie? 24. Buna asta. Daca o vreau o iau de la prietena mea cea mai buna, nu de pe un forum, ca nu ma incalzeste cu nimic. Daca spun ca ma deranjeaza ceva inseamna ca vreau atentie? Nu prea cred.

Oh please, lasa-ma cu dramele tale. Ai 16 ani, esti un copil, habar nu ai cu ce se mananca viata. Certuri? Pff, don't give me that bs. Tu si restu care se plang ca ii pune mama sa manance legumele, gata, aveti o viata dura. Sau dupa o palma la fund, care probabil o meritai, te bat parintii. Stop it with the drama. Dupa ce treci prin ce trec eu si Lia, ATUNCI ai dreptul sa te plangi. Pana atunci, ciocu mic.

Si da, se vrea a fi un sfat, chit ca te iau tare, dar voi nu stiti sa apreciati ce aveti. Deschide ochii si priveste bine in jurul tau.


RE: Llama Drama - Lexxu - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:19 AM)Syryus A scris:
(28-08-2012, 11:13 AM)Lexxu A scris: Si ma doare pe mine ca ea e mai mare. Sa-mi spuna "Lexxu" sau pe nume si-mi ajunge. Nu sa ma ia cu kiddo si chesti tresti ca nu-mi place.

Kiddo, nu e vorba ca te considera copil sau altceva.
Cei mai mari ca tine, mai ales noi astia care incercam sa scapam de adolescenta si inca ne aducem aminte ce tampenii faceam, in general stiu prin ce treci (pentru ca prin asta trec milioane de alti tineri) si ca esti tentata sa faci lucruri fara sa le gandesti (cum fac milioane de alti tineri). Ia ce ti-a spus Andreea ca pe un sfat bun, dat de cineva care a intalnit zeci de persoane care se simt exact ca tine.


@Andreea: Bine femeie, DAR tu cu Claudiu si eu cu Dai. I will have my time with her fluffy hair, know that.

Sy, acum sincer, pe mine m-a deranjat mai mult ce mi-a zis mai inainte. Cum ca eu nu stiu ce-s alea certuri. Hai nu zau? Ai trait in casa mea sa vezi?
Si kiddo, ma simt mica atunci cand imi spune cineva asa. Mult mai mica decat sunt si-mi ajunge ca uni mai imi spun si "pitica" sau "micuta" din cauza inaltimi.

._. Asta e tot.


RE: Llama Drama - Diz - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:19 AM)Syryus A scris: @Andreea: Bine femeie, DAR tu cu Claudiu si eu cu Dai. I will have my time with her fluffy hair, know that.

Ok, but learn to share! 21


RE: Llama Drama - Syryus - 28-08-2012

(28-08-2012, 11:23 AM)DiZ A scris:
(28-08-2012, 11:19 AM)Syryus A scris: @Andreea: Bine femeie, DAR tu cu Claudiu si eu cu Dai. I will have my time with her fluffy hair, know that.

Ok, but learn to share! 21

NO.
And btw, sambata sau duminica? Sau both?